X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Leon

już od 134 zł
13 cze 20 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Hiszpania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Hiszpania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
06 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
14 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
06 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
16 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
06 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
17 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
27 sie (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
30 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
06 sie (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
19 sie (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Leon

Przewodnik po lotach Katowice Leon

Będziemy mieć nadbagaż na lot Katowice - Leon?

Choć naprawdę się próbowaliśmy starać, to jednak nie dało nam się spakować do walizki o rozmiarach podanych przez przewoźnika? W tych momentach przewoźnicy mówią o nadbagażu oraz zaoferują odpowiednie sposoby, jakie rzecz jasna będą wiązały się z większą opłatą. Nie mniej, warto mieć świadomość, co możemy zrobić, jeśli będziemy mieli nadbagaż.

Czy są dopłaty?

Jeżeli okazało się, że przekraczamy dozwolone wielkości oraz wagę, to musimy się liczyć z tym, że będziemy musieli za dany nadbagaż dopłacić. Tanie loty Katowice - Leon posiadają przeważnie określoną sztywną wartość od każdego kilograma ponad wytyczne, a w przypadku regularnych linii możemy się liczyć z tym, że im dalsza trasa, tym wyższa jest opłata. Co istotne, dość często mamy możliwość za taki nadbagaż zapłacić prędzej, więc jeśli mamy świadomość, że przekroczymy wytyczne narzucone przez linie lotnicze, to trzeba z tego korzystać. Wówczas również zapłacimy za ten nadbagaż mniej, niż gdy będziemy płacić za niego już na lotnisku. Warto również mieć świadomość, że bez znaczenia czy będą to linie regularne czy tanie loty Katowice - Leon nasz bagaż nie może przekraczać wagi 32 kg. Jeżeli tak będzie, trzeba wziąć kolejny bagaż.

Powinniśmy rozkładać na kilka bagaży w czasie lotu Katowice - Leon

Jeśli nasz bagaż przekroczy ustalone normy, to musimy spakować się w dwie walizki. Rzecz jasna będzie wiązać się to z kolejnymi opłatami za taką kolejną walizkę, a konkretne kwoty odnajdziemy na stronie, która proponuje nam te tanie loty Katowice - Leon. Co istotne, to nie możemy wziąć kilku toreb o mniejszej wadze. Możliwie jak najwięcej, ale nie przekraczając dozwolonego limitu, musimy wsadzić do jednej torby. Wartość biletu, nawet jeśli zapłaciliśmy za niego tylko , nie będzie miała tu oddziaływania na wielkość możliwego bagażu. Te wytyczne będą wyznaczone na stałe oraz warto je poznać jeszcze przed zakładanym spakowaniem się, aby później nie było niemiłej niespodzianki

.

Wiedzmy, że nadbagaż może się zdarzyć wszystkim. Jednak tanie loty Katowice - Leon dają nam szansę zakupienia kolejnego bagażu, który poleci w luku bagażowym. Warto mimo wszystko pamiętać, że opłacając go prędzej, nim pojawimy się na lotnisku, zapłacimy mniej.