X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Leros

już od 254 zł
10 cze 17 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Grecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Grecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Ateny
21 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Santoryn
27 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
15 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
20 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
16 lis (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
18 lis (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
16 lis (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
20 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
16 lis (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
23 lis (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Leros

Przewodnik po lotach Katowice Leros

Co może znajdować się w bagażu podczas lotu Katowice - Leros

Jeżeli lecimy pierwszy raz, ponieważ wreszcie do podróżowania skłoniły nas tanie loty Katowice - Leros, to niewątpliwie zastanawiamy się, co mamy prawo ze sobą wziąć, a czego zabrać nam nie wolno. Z tego powodu warto zajrzeć do odpowiednich poradników, które na własnej stronie mają wszyscy przewoźnicy. Wówczas będziemy mogli na ten temat pozyskać rzeczywiście sporą wiedzę.

Co można mieć w bagażu podręcznym w czasie podróży Katowice - Leros

Przede wszystkim jesteśmy zainteresowani, co możemy wziąć ze sobą na pokład samolotu w czasie lotu Katowice - Leros? Warto mieć świadomość, że mamy prawo zabrać odrobinę jedzenia, jeśli będzie ono zapakowane przez producenta. Dodatkowo możemy zabrać odrobinę płynów, jednak nie przekraczającą 1 litr, a poza tym muszą być w butelkach do 100 mililitrów. Te płyny powinny być zapakowane razem, w przezroczystym worku, bo wtedy łatwiej będziemy mogli przejść przez odprawę. I nie ma tutaj znaczenia, czy wybierzemy regularnych przewoźników czy tanie loty Katowice - Leros, tego rodzaju obostrzenia będą nas obowiązywały wszędzie.

W czasie lotu Katowice - Leros medykamenty mamy prawo posiadać

Nawet jeżeli postanowimy zakupić bilet na naprawdę tani przelot za , to mimo wszystko musimy wiedzieć, że leki na pokład samolotu możemy zabrać. Zarówno te, jakie są ogólnodostępne jak dla przykładu syrop na kaszel, jak również te na receptę. Przy tych na receptę powinniśmy jednak posiadać zaświadczenie od doktora. Oczywiście możemy posiadać ich przy sobie tyle, ile rzeczywiście będziemy potrzebować podczas wyjazdu, a więc jeśli czeka nas trwająca krótko wyprawa , to nie powinniśmy zabierać więcej, niż jesteśmy w stanie wykorzystać.

Co do luku bagażowego?

Jeśli chcemy na przelot Katowice - Leros wziąć większą ilość płynów, albo chcemy zabrać coś ostrego, to należy to spakować do bagażu lecącego w luku bagażowym. Wtedy będzie to lecieć w luku bagażowym i uda nam się to przetransportować, nawet jeżeli wybierzemy tanie loty Katowice - Leros. Musimy mimo wszystko wiedzieć, że nie ważne, do którego bagażu je spakujemy. Nie będziemy mogli wziąć ze sobą rzeczy łatwopalnych i wybuchowych, a to oznacza, że w domu muszą zostać różnego typu butle z gazem oraz latarki gazowe.

Warto sprawdzić jakiego rodzaju ograniczenia w odniesieniu do bagażu posiadają tanie loty Katowice - Leros i pozostali przewoźnicy. Im więcej na ten temat wiemy, tym mniej rzeczy będziemy musieli wyjąć z walizki podczas kontroli oraz zostawić na lotnisku.