X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Levi

już od 112 zł
22 gru 29 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Finlandia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Finlandia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
15 lut (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
18 lut (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
06 mar (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
09 mar (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
10 sty (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
12 sty (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
02 mar (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
05 mar (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
13 mar (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
16 mar (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Levi

Przewodnik po lotach Katowice Levi

Co robić, żeby lot Katowice - Levi okazał się ciekawy dla potomstwa?

Jeżeli posiadamy plany latać z dzieckiem, to powinniśmy się właściwie do takiego przelotu Katowice - Levi przygotować. Jedną z lepszych decyzji jest ta, żeby lecieć w nocy, bo wtedy jest szansa, że potomstwo sporą część drogi prześpi. W dodatku posiadając tą szansę, powinniśmy wykupić lot trwający tylko . Im mniej czasu będziemy z dzieckiem w samolocie, tym bez wątpienia będzie lepiej.

W jaki sposób jeszcze można zająć potomstwo w czasie lotu Katowice - Levi?

Warto dopilnować, żeby nasze dziecko w razie czego miało jakieś atrakcje w czasie lotu Katowice - Levi. Musimy jednak myśleć przy tym, że nie polecimy sami, a więc powinno to być coś, co nie będzie uciążliwe dla innych pasażerów. Większemu dziecku mamy możliwość zabrać tablet oraz słuchawki, żeby miało możliwość słuchać ulubionej bajki. Mniejszemu możemy wziąć książeczki oraz ukochane przytulanki. Wiedzmy jednak, że przeważnie tanie loty Katowice - Levi nie przewidują oddzielnego bagażu dla dzieci, jeśli lecą na naszych kolanach. Czyli rzeczy dla nich, musimy zabrać do własnej torby.

Nie obawiajmy się lotu Katowice - Levi

Jeśli właściwie wszystko zaplanujemy, to nie musimy się obawiać lotu Katowice - Levi z dzieckiem. Mamy możliwość wciągnąć je w dyskusję, żeby powiedziało nam, czego oczekuje po doleceniu do celu. Będzie miało możliwość nam także powiedzieć, co mu się spodobało na lotnisku i co go cieszy w tej chwili podczas przelotu Katowice - Levi. Nawet wybierając tanie loty Katowice - Levi możemy brać trochę pożywienia dla potomstwa, więc warto również o tym pamiętać. Lekki posiłek, także zajmie je na pewien czas. Co więcej, sporo przewoźników gwarantuje pierwszeństwo wchodzenia na pokład osobom z dzieckiem, a to będzie oznaczać spore ułatwienie.

Nie może przeszkadzać innym

Jeżeli nasze potomstwo zacznie płakać, to musimy się starać je uspokoić i zainteresować czymś innym. Ale nie musimy wstydzić się za jego zachowanie, ani się stresować, ponieważ to będzie pogarszało sprawę. Ale nie pozwalajmy dzieciom uderzać w fotele, uderzać innych pasażerów, krzyczeć albo na głos słuchać muzyki. Jeśli mamy wpływ na zachowanie dziecka, to natychmiast zareagujmy. Tanie loty Katowice - Levi mają być miłe dla wszystkich pasażerów, czyli nie powinniśmy zapominać o ich obecności.

Latanie z potomstwem nie musi być przykrym doświadczeniem, jeżeli tylko wszystko dobrze zaplanujemy. Dlatego właśnie trzeba już prędzej myśleć, co zrobić, aby mieć szansę korzystać z tak korzystnej ceny oraz jednocześnie świetnie się zabawić w czasie podróży Katowice - Levi.