X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Lidkoping

już od 80 zł
24 cze 01 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
22 cze (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
01 sie (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
25 cze (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
03 lip (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
26 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
03 lip (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Poznań
13 sie (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
20 sie (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
13 sie (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
24 sie (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Lidkoping

Przewodnik po lotach Katowice Lidkoping

Czy niepełnosprawny ma możliwość odbyć lot Katowice - Lidkoping?

Latanie robi się tańsze, a to znaczy, że coraz więcej ludzi zgadza się korzystać z tych propozycji na tanie loty Katowice - Lidkoping. Co więcej, pośród podróżnych dość często można też napotkać ludzi niepełnosprawnych, a to wszystko dlatego, że mogą oni latać naprawdę wygodnie. Ale nim zakupimy najtańszy bilet , oraz zgodzimy się pozwiedzać inne kraje, warto się dowiadywać, na co mogą liczyć niepełnosprawni.

Pies przewodnik siedzi na pokładzie podczas połączenia Katowice - Lidkoping

Jeżeli ktoś jest niewidomy oraz korzysta z wsparcia psa przewodnika, to trzeba wiedzieć, że taki pies ma prawo znajdować się wraz z nim na pokładzie samolotu. Nie trzeba go wtedy na moment lotu Katowice - Lidkoping oddawać do luku bagażowego, dodatkowo nie jest zmuszony siedzieć w koszu do transportu, ale koniecznie musi mieć nałożony kaganiec oraz smycz. Tego psa przewodnika powinniśmy zgłosić odpowiednio wcześniej, bezpośrednio do przewoźnika z oferty którego planujemy korzystać. Idzie o to, aby miał świadomość, ile takich ludzi będzie w samolocie i aby odpowiednio je rozmieścił na siedzeniach.

Zagwarantowana jest pomoc podczas przelotu Katowice - Lidkoping

Warto wiedzieć, że nie tylko osoby niewidome mają prawo swobodnie skorzystać z oferty którą prezentują tanie loty Katowice - Lidkoping. Jeśli ktoś ma ograniczoną szansę samodzielnego przemieszczania się, lub nawet jeździ na wózku inwalidzkim, to także ma prawo swobodnie zarezerwować dla siebie przelot Katowice - Lidkoping. Co zrozumiałe już przy wypełnianiu formularza powinien oznaczyć odpowiednie pozycje, bo wtedy przewoźnik będzie mógł odpowiednio zaplanować rozlokowanie pasażerów, ale także zapewnić pomoc dla tej osoby. Może ona liczyć na pomoc przy zapięciu pasów, podczas wchodzenia i wyjścia z pokładu, a także przy transportowaniu walizki. Dodatkowo tanie loty Katowice - Lidkoping powiadamiają, że te osoby mogą podjechać na własnym wózku do drzwi na pokład, a potem będzie im zagwarantowana asysta podczas przenoszenia się na węższy wózek, który bez przeszkód się w takim przejściu pomieści. Wózek inwalidzki zostanie schowany w luku bagażowym i podstawiony po wylądowaniu.

Tanie linie Katowice - Lidkoping starają się robić wszystko co w ich sile, aby zapewnić niepełnosprawnym osobom właściwą wygodę lotu. Jeżeli jedynie zostaną o tym powiadomione z wyprzedzeniem, to będą mogły się właściwie przygotować na dany przelot.