X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Liege

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
12 lip 19 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Katowice Liege

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Katowice Liege

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Liege

Przewodnik po lotach Katowice Liege

Zwierzę w podróży - wskazówki dla właścicieli

Wyjeżdżasz za granicę i Twoim marzeniem jest zabranie ze sobą ukochanego zwierzaka? Czy jest to w ogóle możliwe? Przedstawiamy cenne wskazówki dla pasażerów. Jak przygotować zwierzaka do podróży samolotem Katowice -Liege?

Przygotuj pojemnik dla futrzaka

Na wstępie warto podkreślić, że nie wszyscy przewoźnicy pozwalają na przewóz zwierząt samolotem, dlatego przed wykupieniem biletów należy drobiazgowo sprawdzić odpowiednie przepisy. Większość tanich przewoźników wpuszcza do kabiny pasażerskiej jedynie psa przewodnika. Zdarza się też, że zwierzę może być przewożone w luku bagażowym lub drogą cargo, jednak taki sposób transportu może być źródłem stresu dla futrzaka. Kupiłeś bilety na lot Katowice - Liege, a w środku mogą znajdować się zwierzęta? Po rezerwacji lotu warto poinformować przewoźnika o chęci zabrania na pokład kota lub psa. Z reguły dla futrzaka nie musimy kupować osobnego biletu. Konieczne jest z kolei zakupienie odpowiedniego pojemnika, w którym zwierzę bezpiecznie spędzi podróż. Pojemnik musi oczywiście być odpowiedniej wielkości - pozwalać pupilowi położyć się, obrócić.

Ważne dokumenty i formalności

Jeżeli chcesz przewieźć psa samolotem, pamiętaj o formalnościach. Odpowiednie dokumenty są w tym wszystkim najważniejsze - przede wszystkim paszport wystawiony przez lekarza weterynarii. Zwierzę musi być także poddane zabiegowi wszczepienia czipa - jest to obowiązkowe we wszystkich krajach członkowskich wspólnoty unijnej. Przed Tobą podróż Katowice -Liege? Pamiętaj, że w czasie lotu pojemnik ze zwierzęciem musi być zamknięty, a samego kota nie można z niego wyjmować. Warto odpowiednio wcześniej przyzwyczajać czworonoga do kontenera - dzięki temu lepiej zniesie lot i będzie bardziej spokojny.