gs
X
Ładowanie...

Tanie loty KLM Katowice Lizbona

już od 509 zł
23 lip 30 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Katowice Lizbona

Bilety lotnicze Katowice Lizbona

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
10 paź (śro)
WizzAir
Lizbona
15 paź (pon)
Ryanair
Katowice
08 paź (pon)
WizzAir
Lizbona
15 paź (pon)
Ryanair
Katowice
10 paź (śro)
WizzAir
Lizbona
12 paź (pią)
Ryanair
Katowice
08 paź (pon)
WizzAir
Lizbona
12 paź (pią)
Ryanair
Katowice
10 paź (śro)
WizzAir
Lizbona
14 paź (nie)
Ryanair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje KLM Katowice Lizbona

Przewodnik po lotach KLM Katowice Lizbona

W jaki sposób przetrwać podróż Katowice - Lizbona linią KLM z dzieckiem?

Narodziny potomstwa wcale nie muszą znaczyć, że musimy rezygnować z podróżowania, przeciwnie przy dobrej organizacji możemy potomstwo brać ze sobą. Warto tutaj wiedzieć, że tygodniowego niemowlaka nie możemy wziąć do samolotu, bo jego układ oddechowy i krążenia, nie są jeszcze dostatecznie mocne. Z pierwszym przelotem maluszka najlepiej, więc poczekać aż skończy dwa miesiące.

Idealne rozwiązania na trasie Katowice - Lizbona linią KLM

Jeżeli planujemy przelot z dzieckiem, powinniśmy zadbać o to, żeby na trasie pojawiało się jak najmniej przesiadek. Najkrótszy lot trwa . Wówczas i dziecko, i my mniej się zmęczymy, a co się z tym wiąże, będziemy mieli lepszy humor. Jeśli jeszcze zgodzimy się na nocny lot, to ma szansę się okazać, że maleństwo prześpi jego większą część, a więc tym spokojniej przeminie nam cała wyprawa. Dodatkowo poszukując biletów w korzystnej cenie, powinniśmy pamiętać, że dzieci do dwóch lat siedzą na kolanach rodzica, a wówczas płacimy za jego bilet jakieś 10 procent normalnego w zależności od linii. Jednak przy starszym potomstwie płacimy już za cały bilet, czasami tylko tanie loty Katowice - Lizbona linią KLM proponują kilkuprocentowe obniżki dla dzieci.

O czym jeszcze musimy pamiętać przed lotem Katowice - Lizbona linią KLM?

Warto sobie zostawić troszkę czasu, tak abyśmy ze spokojem mieli szansę się przyszykować do lotu. Na lotnisko powinniśmy przyjechać prędzej, tak by bez stresu oddać nasze bagaże, mieć możliwość zjeść coś lekkiego i spokojnie pójść do łazienki na moment przed lotem, w której przewiniemy maleństwo. Spora część linii lotniczych oferujących swoje usługi na konkretnej trasie

pozwoli nam z dzieckiem wejść w pierwszej kolejności do samolotu, a więc będziemy mieli szansę zająć najbardziej wygodne miejsca. Ma szansę się okazać, że tanie loty Katowice - Lizbona linią KLM nie posiadają w swojej ofercie podawania jedzenia, a więc musimy pamiętać o schowaniu dla dziecka nie tylko chusteczek, ukochanej zabawki oraz pieluszek, ale także jakiejś przekąski. Przy czym przeważnie dziecko siedzące na kolanach nie posiada pozwolenia do własnego bagażu, czyli całość musimy pomieścić w nasz podręczny.

Proś o pomoc

Jeśli będziesz lecieć po raz pierwszy, nie bój się poprosić o wsparcie. Tak samo jeśli niezbędna jest pomoc przy maluszku, również proś o to. Tanie loty Katowice - Lizbona linią KLM posiadają odpowiednio przeszkolony personel, który ma za zadanie pomóc pasażerom, a więc również i tobie. Jeśli maleństwo zacznie płakać, próbuj mu dać pierś czy butelkę. Pomyśl także o wzięciu zabawek. Nie pozwalaj, aby potomstwo swoim działaniem, uderzaniem w fotel, ciągnięciem za włosy, szturchaniem dokuczało innym. Lecz też nie przepraszaj za to, że płacze. Kupiliście bilety na tanie loty Katowice - Lizbona linią KLM i staliście się pełnoprawnymi podróżującymi. Być może twoje potomstwo nie przepada za lataniem, lecz pamiętaj, że każda trasa posiada swój koniec.

Warto myśleć w jaki sposób możemy się przyszykować do podróży Katowice - Lizbona linią KLM z potomstwem, tak by uczynić wszystko co tylko możliwe, aby podróż minęła spokojnie oraz bez większych stresów.