X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Katowice Lizbona

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
28 kwi 05 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Ryanair

Katowice Lizbona

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Ryanair Katowice Lizbona

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Ryanair Katowice Lizbona

Przewodnik po lotach Ryanair Katowice Lizbona

Nie bójmy się przesiadania w czasie latania Katowice - Lizbona

Chcąc lecieć na urlop, zazwyczaj rozglądamy się za połączeniami bezpośrednimi. Wówczas nigdzie nie musimy się przesiadać, mamy większą gwarancję, że nasz bagaż wraz z nami, dojedzie do miejsca finalnego. Ale, opłaca się także panować nad obawami oraz zobaczyć, jak prezentują się loty z przesiadkami. Być może strach posiada spore oczy, a poznając parę głównych zasad, przestaniemy się bać. Szczególnie, że decydują się na lot z przesiadkami, możemy mieć tanie loty Katowice - Lizbona, a w dodatku ma możliwość zjawić się okazja na zwiedzenie kolejnego miasta.

W jakim momencie oferowane są przesiadki?

Trzeba mieć świadomość, że przesiadki okażą się być nam zaproponowane, kiedy odległość między miastem startu a końcowym będzie naprawdę znaczna. Albo gdy lecimy do rzadziej odwiedzanych miejscowości. Być może, że wykupując lot z przesiadkami, nie możemy mieć nadziei na krótki lot, ale za to mamy szansę uzyskać coś innego. Zamiast przesiadywać przez kilka godzin w samolocie, będziemy mieli okazję robienia zakupów na lotnisku, zjedzenia czegoś smacznego w restauracji na lotnisku, a też czasami opuszczenia lotniska oraz obejrzenia miasta. Dzięki skorzystaniu z przesiadek możemy mieć zaproponowane tanie loty Katowice - Lizbona, dlatego trzeba na spokojnie przeanalizować daną ofertę.

O czym musimy myśleć zamawiając lot Katowice - Lizbona

Jeśli posiadamy zarezerwowany przelot z przesiadkami, to warto sprawdzić, czy nie potrzebujemy wizy. Czasami kraje jak np. USA domagają się wizy tranzytowej, jeśli musimy na ich lotnisku odbyć przesiadkę. Trzeba też sprawdzić jak poruszać się po lotnisku, na którym będziemy mieli się przesiadać. Tutaj dużo podpowiedzi znajdziemy na portalu danego lotniska. W wielu przypadkach bagaż będzie przekładany z samolotu do samolotu bez udziału pasażera, dlatego warto się upewnić czy będzie odpowiednio oklejony.

Możliwe, że są nam zaoferowane tanie loty Katowice - Lizbona, podczas których będziemy mieli przesiadkę. Warto poczytać na ten temat, zobaczyć którzy przewoźnicy mogą w tym brać udział, jak również jaka będzie najniższa cena biletu. Jeśli okażemy się być dobrze przygotowani, to takie przesiadki nie staną się dla nas niczym złym.