X
Ładowanie...

Tanie loty TAP (Air Portugal) Katowice Lizbona

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
28 kwi 05 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty TAP (Air Portugal)

Katowice Lizbona

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze TAP (Air Portugal) Katowice Lizbona

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje TAP (Air Portugal) Katowice Lizbona

Przewodnik po lotach TAP (Air Portugal) Katowice Lizbona

Pasażerowie otrzymują obowiązki w czasie przelotu Katowice - Lizbona linią TAP Portugal

Naprawdę często koncentrujemy się na tym, co się nam należy. Kiedy już natrafiliśmy na najtańszy lot, to zaczynamy sprawdzać jakie posiadamy prawa. Co możemy ze sobą zabrać, jak duży bagaż mamy prawo zabrać, jakie posiadamy prawa w czasie odprawy. Niewątpliwie znaleźliby się też ludzie, którzy sprawdzają jakie zadośćuczynienie należy się za opóźniony albo odwołany lot. Choć nic nie wskazuje, żeby takie coś miało mieć miejsce. A czy klienci linii lotniczych mają tylko prawa?

Zapłaciłem – wymagam

Niektórym się wydaje, że skoro zapłacili za tanie loty Katowice - Lizbona linią TAP Portugal, to będzie należeć im się wszystko, o co tutaj będą prosić. Faktycznie, obsługa ma instrukcje w odniesieniu do obsługi podróżnych w czasie przelotu Katowice - Lizbona linią TAP Portugal, jednak nie może spełniać każdych zachcianek. Choć nieustannie powinna się odzywać z szacunkiem i kulturą. Jednak należy pamiętać, że każdy przewoźnik ma własne ustalenia w regulaminie, i tego należy pilnować. W tym piśmie możemy znaleźć informacje, o co mamy szansę poprosić, na co możemy liczyć nawet kupując tanie loty Katowice - Lizbona linią TAP Portugal. Mimo wszystko powinniśmy również sprawdzić, co możemy robić oraz co jest zakazane.

Mamy swoje obowiązki na trasie Katowice - Lizbona linią TAP Portugal

Chcąc się właściwie przyszykować do wyprawy Katowice - Lizbona linią TAP Portugal, musimy znać swe prawa, jak również obowiązki. W statucie przeczytamy, że musimy się: stosować do poleceń obsługi, mieć blisko siebie niezbędne dokumenty tożsamości oraz zezwalające na przelot, jak również zaświadczenia lekarskie, jeśli są niezbędne. Nawet wykupując krótki przelot musimy pamiętać o wypełnieniu spraw związanych z ewentualną wizą albo odprawą celną. Inni tego za nas nie zrobią. Wyszukując na FRU.pl tanie loty Katowice - Lizbona linią TAP Portugal, w tym samym miejscu mamy możliwość uzyskać konieczne informacje. Dzięki nim spokojnie przygotujemy się do lotu uzyskując pewność, że wiemy wszystko co najważniejsze.

Nie będzie miało znaczenia, czy rezerwujemy tanie loty Katowice - Lizbona linią TAP Portugal czy polecimy prywatnym lotem. Zawsze należy przestrzegać poleceń załogi oraz zastosować się do regulaminowych ustaleń. To od ich pilnowania będzie zależało nasze bezpieczeństwo w czasie lotu. Ważne będzie, żebyśmy znali swoje prawa, ale powinniśmy również poznać swe obowiązki.

Pupil leci z nami na trasie Katowice - Lizbona

Wielu ludzi posiada zwierzaki. Są dla nich jak członkowie rodziny więc gdy lecą na wakacje Katowice - Lizbona, chcą aby ich zwierzaczek leciał z nimi. Lecz czy to w ogóle jest dozwolone? Czy przewoźnicy wyrażają zgodę na to, żeby zwierzaki pojawiły się w samolocie i razem z właścicielami pokonały drogę Katowice - Lizbona?

Co powinniśmy się dowiedzieć, zanim zamówimy lot Katowice - Lizbona

Jeżeli będziemy mieli w planach wzięcie na wakacje zwierzaka, to powinniśmy się dopytać, jak to się prezentuje w życiu. Przeważnie tanie loty Katowice - Lizbona zezwalają na takie zabranie, jednak musimy do tego odpowiednio przygotować naszego pupila. Najważniejsze jest zaopatrzenie się w odpowiedni transporterek, w którym pupil odbędzie daną trasę. Przez to też, warto go do niego wcześniej przyzwyczaić. Nawet jeśli nabędziemy najtańszy lot , istnieje możliwość, że nasz zwierzak poleci z nami w samolocie. Pod warunkiem, że będzie niedużych rozmiarów i wagi, a także okaże się być to dopuszczalne w kraju, do jakiego się wybieramy.

Jeśli nie na pokładzie, to w jakim miejscu?

Nasz pupil okazuje się być sporych wielkości, a może w samolocie już będzie kilka zwierzątek? Wtedy będziemy musieli mieć świadomość, że tanie loty Katowice - Lizbona zaproponują naszemu zwierzakowi lot w luku bagażowym. Nic mu nie będzie, dlatego spokojnie możemy się na to zgodzić. Tam również będzie podróżował w klatce do przewozu.

Co musimy wziąć na lot Katowice - Lizbona?

Nie będzie miało znaczenia, czy wyszukaliśmy najkrótszą trasę , czy będziemy odbywać dłuższy lot. Powinniśmy mieć do naszego zwierzaka: listę szczepień, zaświadczenie od weterynarza i wewnątrz UE specjalny paszport dla niego. Chcąc się odpowiednio przyszykować, aby tanie loty Katowice - Lizbona okazały się być miłym wspomnieniem tak dla nas, oraz dla naszego pupila, musimy pamiętać, aby: przyzwyczajać go do transportera, przyczepić kartkę z jego imieniem oraz wytycznymi odnośnie żywienia, prędzej wyjść na spacer oraz nie dawać jedzenia na kilka godzin przed podróżą, a wodę wyłącznie w małych wielkościach.

Co oczywiste, za naszego zwierzaka, musimy ponieść odpowiednią wpłatę, lecz trzeba to zrobić, jeśli pragniemy, by był z nami na urlopie. Jedynie psy przewodniki, za każdym razem mogą lecieć z nami w samolocie, bez konieczności stosowania klatki, a jedynie na smyczy. Co więcej, także tanie loty Katowice - Lizbona nie pobierają płatności za przelot takiego psa.