X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Lleida

już od 122 zł
05 gru 12 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Hiszpania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Hiszpania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
07 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Madryt
11 gru (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
30 lis (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Madryt
06 gru (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
30 lis (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Madryt
07 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
30 lis (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Madryt
11 gru (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
29 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Madryt
06 gru (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Lleida

Przewodnik po lotach Katowice Lleida

Pierwsza podróż samolotem Katowice - Lleida - to warto wiedzieć! Wskazówki dla turystów, czego mogą się spodziewać w trakcie lotu

Lecisz poraz pierwszy samolotem Katowice - Lleida i boisz się lecieć? Dodatkowo w Internecie już nie raz widziałeś artykuł o turbulencjach i innych niedogodnościach związanych z lataniem? Poniżej prezentujemy listę sytuacji, które mogą zaistnieć, ale co do zasady, nie zawsze występują.

Jak przygotować się do lotu Katowice - Lleida - zalecenia dla pasażerów

W końcu dotarłeś na pokład samolotu,który zabierze Cię w wymarzoną podróż Katowice - Lleida, zajmujesz wybrane miejsce i co dalej? Po pierwsze to usiąść wygodnie, zapiąć pasy bezpieczeństwa , a po drugie słuchać poleceń kadry obsługującej lot. Od klasy organizatora lotu zależy, jak komfortowy będzie lot. Niemniej jednak siedzenie w fotelu pasażerskim nie zawsze jest korzystne dla zdrowia podróżującego, zwłaszcza w sytuacji, gdy lot jest kilkugodzinny. Fotele pasażerskie współcześnie są niewygodne, zazwyczaj dotyczy to tańszych przewoźników, ale nie jest to regułą.Ciągłe siedzenie w nich przez kilkanaście godzin może doprowadzić do problemów z krążeniem. W ostateczności odczuwać będziesz głowy. Dlatego zaleca się mały spacer po samolocie od czasu do czasu w celu rozprostowania nóg, o ile nie ma zaleceń załogi tego zabraniających. Podczas stratu i lądowania występują przysieszenia związane ze zmianą prędkości samolotu i skokową zmianą ciśnienia w kabinie. Nie każdy organizm ludzki reaguje na te bodźce w ten sam sposób. Dlatego ważne jest, aby w miarę możliwość znać własne ciało i jakie są jego reakcje na przeciążenia i zmianę ciśnienia. Skutecznym sposobem dla większości podróżnych wrażliwych na przeciążenia i zmiany ciśnienia jest zwykłe ssanie pastylek miętowych. W związku z możliwymi nudnościami nie zaleca się spożywania napojów alkoholowych, które mogą dodatkowo niekorzystnie wpłynąć na Twoje samopoczucie.Trzeba też wiedzieć, że w kabinie samolotu powietrze jest bardzo suche. Aby uniknąć dyskomfortu z tym związanego, zaleca się spożywać dużą ilość płynów.

Turbulencje, jako stały element podróży samolotem

Organizujesz podróż samolotem do Katowice - Lleida ale boisz się turbulencji? Zanim zrezygnujesz z zakupu biletu na samolot przeczytaj, czy jest się czego obawiać. Turbulencje to burzliwe ruchy mas powietrza,w trakcie których samolot zaczyna drgać, lekko opada. Turbulencji nie trzeba się obawiać, ponieważ w łagodnej formie zdarzają się praktycznie na każdym przelocie i jest to zupełnie naturalne zjawisko. Turbulencje zazwyczaj nie są odczuwane przez pasażerów, ale aby mieć pewność, że nic się nam nie stanie przez cały czas trwania lotu należy mieć zapięte pasy bezpieczeństwa.

Sprawdź jakie linie latają na trasie Katowice - Lleida