X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Katowice Londyn

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
14 paź 21 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Ryanair

Katowice Londyn

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Ryanair Katowice Londyn

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Katowice Londyn

Przewodnik po lotach Ryanair Katowice Londyn

Jak zapakować bagaż podręczny podróżując na trasie Katowice - Londyn linią Ryanair?

Nie ma znaczenia czy udajemy się w daleką czy bliską podróż. Jeżeli polecimy samolotem, to ważna jest dla nas kwestia bagażu podręcznego, który zabieramy ze sobą do środka. Istotne jest to, że taki bagaż powinien mieć określone rozmiary oraz wagę, tak abyśmy mieli gwarancję, że będziemy mogli go wnieść na pokład, da się go schować do schowka i nie będziemy zmuszeni niczego z niego wykładać, ani tym bardziej ponosić koszty nadbagażu.

Na co musimy patrzeć?

Lecąc z Katowice do Londyn należy pamiętać, że do bagażu podręcznego trzeba zabrać dokumenty, gotówkę oraz wszystkie kosztowne przedmioty, także wtenczas, kiedy kupiliśmy bagaż rejestrowany. Dobrze jest wybrać torbę, w którą uda się włożyć więcej rzeczy niż w walizkę, która jest sztywniejsza. Tanie loty Katowice - Londyn linią Ryanair dają nam możliwość wzięcia na pokład tylko pojedynczej torby, przez to warto zdecydować się na te konieczne przedmioty/ W przypadku podróżowania z bagażem podręcznym warto nie brać tego, co da się niedrogo kupić na miejscu. Podczas kontroli będziemy poproszeni, aby pokazać niektóre przedmioty, takie jak kosmetyki albo elektronikę, a więc warto je trzymać na wierzchu, aby wszystko odbyło się szybko i sprawnie.

Ciężkie ubrania na sobie podczas lotu Katowice - Londyn linią Ryanair

Jeżeli zabieramy jedynie bagaż podręczny, albo chcemy zmniejszyć wagę bagażu rejestrowanego, to należy ciężkie buty czy kurtkę założyć na siebie. Nawet tanie loty Katowice - Londyn linią Ryanair nie mają limitu co do wagi pasażerów, a więc nie będzie problemów, żebyśmy nosili je na sobie, a jednocześnie mocno zmniejszymy wagę naszego bagażu. Do transportowanych płynów wlicza się nie tylko woda, ale także kosmetyki, a łączny limit na nie wynosi 1 litr.

Każdy przewoźnik ma własną politykę bagażową

Planując podróż samolotem, powinniśmy pamiętać, że każdy przewoźnik ma własne reguły bagażowe. Dlatego trzeba zobaczyć, kto lata na interesującej nas trasie

Przeważnie bagaż podręczny powinien zmieścić się w rozmiarach 55x40x20 cm i wadze 5-10 kg. Zwłaszcza, że linie oferujące tanie loty Katowice - Londyn linią Ryanair, posiadają dość wysokie kwoty za przewóz bagażu rejestrowanego.

Warto rzetelnie sprawdzić, jakie przedmioty mają szansę się znaleźć w bagażu podręcznym i jakie musi mieć wymiary i wagę, bo wtedy zaoszczędzimy mnóstwo stresów w czasie lotu.