X
Ładowanie...

Tanie loty Lufthansa Katowice Lublana

już od 2257 zł
24 lip 31 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Lufthansa

Katowice Lublana

Bilety lotnicze Lufthansa Katowice Lublana

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
25 sie (sob)
Lufthansa
Lublana
31 sie (pią)
Lufthansa
Katowice
25 sie (sob)
Lufthansa
Lublana
03 wrz (pon)
Lufthansa
Katowice
27 sie (pon)
Lufthansa
Lublana
31 sie (pią)
Lufthansa
Katowice
28 sie (wto)
Lufthansa
Lublana
31 sie (pią)
Lufthansa
Katowice
27 sie (pon)
Lufthansa
Lublana
03 wrz (pon)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lufthansa Katowice Lublana

Przewodnik po lotach Lufthansa Katowice Lublana

W którym momencie warto dokupić bagaż rejestrowany na lot Katowice - Lublana linią Lufthansa

Nie ma znaczenia, czy ktoś leci pierwszy czy kolejny raz. Każdy ma taki sam problem: zabrać jedynie bagaż podręczny, a może jeszcze bagaż rejestrowany? Trzeba się zastanowić nad tą kwestią, przemyśleć czy rzeczywiście musimy wziąć tak dużo przedmiotów. Jeden i drugi typ bagażu ma plusy i minusy, jednak musimy sobie zdać sprawę z tego, że za bagaż będący w luku bagażowym w przypadku tanich low costów musimy więcej płacić. Bagaż rejestrowany warto wybrać, gdy podróżujemy na dłużej lub z dziećmi. Trzeba też pamiętać, by bilet lotniczy z wliczonym bagażem rejestrowanym albo dokupić go opcjonalnie już w czasie rezerwacji. Czasami po wydaniu biletu przewoźnicy naliczają wyższe opłaty za bagaż.

Co jest istotne podczas lotu Katowice - Lublana linią Lufthansa?

Przede wszystkim musimy pomyśleć, czy bagaż rejestrowany jest nam faktycznie konieczny. Jeśli wybieramy się w niezbyt długą podróż, to ma szansę się okazać, że spokojnie zmieścimy się w bagaż podręczny. Jednak udając się na dłuższy wyjazd, wyjeżdżając z dziećmi, albo chcąc przewieźć rzeczy, których nie można zabrać na pokład, będziemy musieli kupić bagaż rejestrowany lub bilet, który ma go uwzględnionego w cenie. Loty Katowice - Lublana linią Lufthansa mogą być naprawdę tanie, ale warto się zorientować, ile bagażu potrzebujemy oraz czy czekają nas ekstra opłaty.

Bagaż w poszczególnych liniach lotniczych

Udając się w podróż musimy poszukać tej optymalnej propozycji pod względem ceny i wygody. Przez to warto patrzeć na spis przewoźników na konkretnej trasie:

W poszczególnych liniach lotniczych wielkość oraz waga bagażu rejestrowanego różnią się. Dlatego w czasie wyboru lotu Katowice - Lublana linią Lufthansa miej to na uwadze. Jeśli nie nie musisz brać zbyt wielu rzeczy, leć po prostu z bagażem podręcznym. Wbrew pozorom wcale nie jest taki mały.

O czym jeszcze musimy wiedzieć o bagażu w lotach Katowice - Lublana linią Lufthansa?

Przygotowując bagaż rejestrowany, powinniśmy pamiętać, że nie jest to właściwe miejsce do wożenia ważnych rzeczy, takich jak: dokumenty, gotówka albo laptop. Niestety, ten bagaż ma szansę się zniszczyć w czasie przelotu, albo co gorsza zagubić, dlatego opłaca się go ubezpieczyć. Warto tutaj pamiętać, że rezerwując tanie loty Katowice - Lublana linią Lufthansa i planując zabrać ze sobą kolejny bagaż, najlepiej zrobimy jeśli zgłosimy go już przy kupowaniu biletu.

Trzeba wybierać loty, na których posiadamy zagwarantowaną krótką trasę bez przesiadek, gdyż wtedy będzie mniejsza szansa, że bagaż się zgubi. Jednak też zaletą wykupienia takiego bagażu jest to, że możemy zabrać więcej przedmiotów, oraz mamy wolne ręce w czasie przesiadki, co także zwiększa komfort podczas podróży.