X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Lund

już od 172 zł
11 cze 18 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
05 wrz (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
13 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
07 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Göteborg
14 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
07 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Göteborg
16 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
09 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Göteborg
14 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
09 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Göteborg
16 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Lund

Przewodnik po lotach Katowice Lund

Na przelot Katowice - Lund za każdym razem fajnie mieć ubezpieczenie

Przeważnie koncentrujemy się na tym, żeby wybrać dla siebie jak najlepsze połączenie oraz zapłacić niewiele za bilet . To też znaczy, że dość często pasażerowie nie zastanawiają się nawet, nad możliwością wykupienia ubezpieczenia. To nie dobrze, ponieważ dzięki niemu, tanie loty Katowice - Lund będą jeszcze przyjemniejsze. Posiadamy wówczas gwarancję, że w różnych, nieprzewidzianych momentach nie jesteśmy sami, a w dodatku jeszcze mamy szansę oczekiwać na odpowiednią rekompensatę.

Od razu przy rezerwowaniu lotu Katowice - Lund

Niesamowicie ważne jest to, że wielu przewoźników oferuje nam możliwość nabycia ubezpieczenia od razu, kiedy tylko zamawiamy nasz przelot Katowice - Lund. To znaczy, że wszystko możemy robić w jednym miejscu, w prosty sposób. Poza tym, rezerwując tanie loty Katowice - Lund, trzeba uważnie zobaczyć od jakich sytuacji mamy możliwość się ubezpieczyć, tak żeby uzyskać pewność, że chronimy się na każdą ewentualność. To oznacza, że możemy wykupić ubezpieczenie od zagubionego bagażu, od opóźnionego lotu, albo nawet od leczenia za granicą. To znaczy, że będziemy lecieć spokojniejsi, gdyż będziemy mieli gwarancję, że w razie problemów ktoś nam może pomóc, a dodatkowo nie będziemy obarczeni przeróżnymi kosztami.

Nie istotna jest długość przelotu

Trzeba mieć świadomość, że ubezpieczenie za każdym razem ma szansę się przydać. Nie ma tu znaczenia to, jak odległy będzie nasz przelot. Być może, że będziemy lecieć przez 15 godzin i nic się nie stanie, a zarezerwujemy najkrócej trwający przelot i pojawi się opóźnienie. Dlatego ubezpieczenie powinniśmy wykupywać zawsze, natychmiast przy tym, jak zamawiamy tanie loty Katowice - Lund. Wówczas mamy świadomość, że o nim nie zapomnimy, a co się z tym wiąże, że to ubezpieczenie będzie świetnie dopasowane do naszych wymagań.

Rzeczywiście opłaci się dopłacenie tych kilkudziesięciu złotych do naszego przelotu Katowice - Lund. Wtedy lecimy spokojniejsi, a dodatkowo będziemy mieli pewność, że jeżeli coś pójdzie nie tak jak należy, to nie będziemy pozostawieni sami sobie. Wówczas mamy zapewniony nocleg oraz zadośćuczynienie, a tanie loty Katowice - Lund mimo wszystko będziemy rzeczywiście dobrze wspominać.