X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Katowice Lwów

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
03 paź 10 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty WizzAir

Katowice Lwów

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze WizzAir Katowice Lwów

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje WizzAir Katowice Lwów

Przewodnik po lotach WizzAir Katowice Lwów

Wypożyczenie samochodu w podróży

Planujesz podróż Katowice - Lwów linią Wizz Air i zależy Ci na zwiedzaniu na własną rękę? Pomyśl o wynajęciu pojazdu! Jak wygląda ostateczny koszt usługi? Czy wiek kierowcy ma znaczenie? Sprawdź nasz poradnik dla turystów!

Niezbędne dokumenty

Wypożyczenie samochodu w czasie wyjazdu do Hiszpanii, Norwegii czy Niemiec zapewnia olbrzymi komfort. Jeżeli jesteś jednym z podróżnych, którzy uwielbiają aktywnie spędzać czas, to przy rezerwacji lotu Katowice - Lwów linią Wizz Air koniecznie pomyśl o wynajęciu pojazdu. Wcześniej należy oczywiście upewnić się, czy Twoje prawo jazdy jest uznawane w kraju, do którego się udajesz. W większości przypadków na terenie UE możemy używać polskiego dokumentu, a w bardziej odległych krajach wymagany jest dokument międzynarodowy, który wydaje się na podstawie krajowego.

Ile to kosztuje

Na ostateczny koszt wynajmu auta składają się różne czynniki - m.in. cena wypożyczenia, benzyna, ubezpieczenie i kaucja. Koszt usługi jest oczywiście uzależniony od rodzaju auta, roku produkcji, a także klasy pojazdu. Klienci przeważnie otrzymują auto zatankowane do pełna, co przed zwrotem należy uzupełnić - inaczej można być obciążonym opłatą dodatkową. Wiele podmiotów namawia podróżnych do skorzystania z polisy ubezpieczeniowej, która przydaje się w przypadku stłuczki. Warto też podkreślić, że klienci w wieku do 25 lat mogą zapłacić więcej za wynajem auta.

Ograniczenia w wynajęciu pojazdu

Jeżeli chcesz wypożyczyć auto, musisz liczyć się z koniecznością założenia karty kredytowej, która zapewnia pokrycie kaucji. Pamiętaj także o tym, że w większości państw wypożyczalni obowiązują ograniczenia związane z liczbą przejechanych kilometrów - po ich przekroczeniu może zostać naliczona dodatkowa opłata.