X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Malpensa Arpt

już od 78 zł
28 lip 04 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Katowice Malpensa Arpt

Bilety lotnicze Katowice Malpensa Arpt

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
01 sie (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mediolan
29 sie (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
29 lip (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mediolan
29 sie (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
17 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mediolan
21 paź (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
21 paź (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mediolan
24 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
26 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mediolan
07 paź (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Malpensa Arpt

Przewodnik po lotach Katowice Malpensa Arpt

Tanie linie lotnicze, czyli jak obniżyć koszty podróży Katowice - Milan (Malpensa)

Tani przewoźnicy często oferują dwa rodzaje biletów – droższe, z możliwością zamiany przed podróżą oraz tańsze, bez możliwości jakichkolwiek zmian po dokonaniu opłaty. Cena biletów ulega zmianie jest zależna od sprzedanych miejsc na dany okres sprzedażowy. Ogólnie cena biletów wzrasta im mniej czasu do wylotu.

Tanie loty z Katowice do Milan (Malpensa)- skąd taka mała cena biletów?- informacje dla turystów

Plan biznesowy tanich linii lotniczych opiera się na oszczędności na prawie każdym elemencie prowadzenia biznesu. To przede wszystkim dążenie do transportowania maksymalnej ilości użytkowników przy granicznym wykorzystaniu samolotu – tak, by jak najdłużej był w powietrzu. Niskokosztowi przewoźnicy preferują głównie krótkie trasy do licznych Katowice - Milan (Malpensa), nie oferują lotów przesiadkowych na jednym bilecie. Niewielkie koszty transportu użytkowników są możliwe dzięki zmniejszeniu kosztów obsługi lotu poprzez korzystanie z tańszych lotnisk,często usytuowanych  w dużej odległości od Katowice - Milan (Malpensa) oraz wycofaniu się z wielu usług, takich jak darmowe posiłki i napoje na pokładzie, dostęp do czasopism i radia oraz kompleksowej obsługi bagażu. Ponadto zmniejszono do obligatoryjnego wymaganego regulacjami minimum liczbę członków personelu pokładowego. Flota tanich linii lotniczych jest ujednolicona. Używają maksymalnie dwóch rodzajów maszyn, co pozwala na oszczędzeniu na obsłudze technicznej i częściach zamiennych.

Jak kupić bilet na podróż tanich linii lotniczych?

Tani przewoźnicy jako pierwsi zastosowali na wielką skalę bezpośrednią sprzedaż biletów. Miejscówki w samolocie rezerwowane są głównie przez Internet i telefonicznie. Na naszej witrynie internetowej FRU.PL masz możliwość zarezerwować bilet z oferty tanich lotów