X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Miszkolc

już od 161 zł
19 lip 26 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Węgry

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Węgry
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
13 sie (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
14 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
14 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
15 sie (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
16 sie (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Budapeszt
20 sie (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
17 sie (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Budapeszt
20 sie (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
17 sie (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Budapeszt
24 sie (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Miszkolc

Przewodnik po lotach Katowice Miszkolc

Kobieta w ciąży w podróży Katowice -Miszkolc- porady dla podróżujących przyszłych matek

Jesteś w ciąży, ale marzy Ci się lot Katowice - Miszkolc i nie wiesz czy Twój odmienny stan nie będzie przeszkodą do odbycia wyjazdu? Ponżejprezentujemynajistotniejsze porady na temat latania samolotem w ciąży.

Kiedy można latać samolotem?Przeciwwskazania do podróży oraz zalecenia ginekologów

Zazwyczaj stan błogosławiony nie jest przeciwwskazaniem do latania samolotem, niemniej jednak wszystko jest zależne od stanu zdrowia kobiety oraz kierunku podróży, bo np. na niektórych trasach Katowice -Miszkolc - są jednak istotne ograniczenia, których należy przestrzegać, aby uchronić przyszłą mamę przed poronieniem, np.występowanie poważnych chorób lub owadów czy długi, męczący lot.Lekarzetwierdzą, że duże ryzyko poronienia występuje w trakcie pierwszego trymestru ciąży, ze względu na nagłe zmiany ciśnienia w trakcie lotu. Następnym terminem kiedy loty nie jest zalecane to czas ostatnich tygodni przed rozwiązaniem. Przede wszystkim wiąże się to ryzykiem uszkodzenia płodu, przedterminowym porodem problematycznym zapięciem pasów bezpieczeństwa przez mocno zaznaczony brzuch. Jeśli lot nie może ulec przesunięciu warto podkreślić, że kobieta w ostatnim trymestrze może nie być wpuszczona na pokład - (tego typu przepisy posiada większość przewoźników), a także musi mieć zaświadczenie od lekarza o braku przeciwwskazań do odbycia podróży.Według opinii lekarzy,najlepszym momentem na podróż jest czas do 26 tygodnia ciąży, ponieważ wtedy latanie nie jest niebezpieczne dla zdrowia rozwijającego się maluszka, a ciężarna kobieta nie musi okazywać zaświadczeń o tygodniu ciąży.

Praktyczne wskazówki, aby umilić sobie lot będąc w ciąży

Jesteś w ciąży i chcesz, żeby lot Katowice -Miszkolc był jak najbardziej przyjemny ? Jeśli organizator lotu pozwala wyboru miejscówki wybierz te usytuowane z brzegu. Usprawni to korzystanie z toalety w trakcie lotu bez zbędnego przeciskania i uciskania brzuszka o zagłówki foteli przed Tobą.Warto też od czasu do czasu wstać i poruszać się, w miarę możliwości zmieniać pozycję, pić wodę mineralną oraz wybrać na podróż luźną odzież. Niezwykle istotne jest prawidłowe przypięcie pasów ( dolny pas pod brzuchem, górna część nad brzuchem i poprowadzona bokiem). Jeśli sprawia Ci to problem zawsze możesz poprosić o pomoc załogę samolotu lub skorzystać ze specjalnych adapterów, które możesz wypożyczyć przed podróżą.