X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Mytilene

już od 152 zł
03 cze 10 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Grecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Grecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Saloniki
13 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
24 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
14 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
24 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
15 wrz (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
20 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
14 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
22 wrz (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Poznań
11 cze (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
15 cze (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Mytilene

Przewodnik po lotach Katowice Mytilene

Ile zapłacimy za bagaż podczas lotu Katowice - Mytilene?

Nie ulega wątpliwości, że w im dalszą wyprawę się udajemy, tym większą ilość różnych rzeczy ze sobą bierzemy. Z tego powodu jeszcze zanim wykupimy dla siebie tanie loty Katowice - Mytilene, warto się dowiedzieć jak wygląda sprawa bagaży. Co możemy ze sobą wziąć a czego nie. Jakiej wielkości mają prawo one być, a także jak wiele za nie będziemy płacić. Wówczas możemy się odpowiednio do wszystkiego przyszykować. Poza tym, możemy podjąć decyzję, czy faktycznie nie będziemy mogli spakować się do bagażu podręcznego.

Sporo zależy od linii lotniczych na trasie Katowice - Mytilene

Co najważniejsze, za każdym razem musimy zobaczyć, co będzie wpisane na stronie linii lotniczych. Wytyczne pomiędzy nimi mogą się minimalnie różnić, a to oznacza, że zawsze dobrze jest wszystko sprawdzić u źródła. W dodatku rezerwując tanie loty Katowice - Mytilene, musimy pamiętać, że o ile bagaż podręczny jest bezpłatny, o tyle za ten rejestrowany będziemy musieli już dodatkowo płacić. Będzie to wydatek od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych w przeliczeniu na pojedynczą osobę. Dlatego tak ważne jest, żebyśmy wszystko rzetelnie sprawdzili. Co więcej, te ceny mają możliwość się różnić w czasie roku, a to znaczy, że zawsze przed planowanym przelotem Katowice - Mytilene musimy zobaczyć, w jaki sposób się przedstawia ta kwestia.

Regularne linie lotnicze Katowice - Mytilene przeważnie mają je w cenie

Powinniśmy sobie zdać sprawę z tego, że regularne linie lotnicze, bagaż w luku bagażowym przeważnie mają w cenie biletu. Jednak jeśli pragniemy posiadać pewność, że kupimy najtańszy bilet i jego cena będzie wynosiła , to musimy się nastawić na kolejne opłaty na pozostałe usługi. Z tego powodu, trzeba sprawdzić, czy nie będziemy w stanie spakować się w bagaż zabierany do samolotu, ponieważ on przeważnie jest wzięty w cenę biletu. Nie musimy za niego dopłacać, nawet jeśli wybieramy tanie loty Katowice - Mytilene. Taki bagaż podręczny przeważnie jest wystarczający, jeżeli lecimy na krótki czas i do tego wyszukamy jeszcze najkrótszy lot .

Trzeba sprawdzić jak prezentuje się kwestia opłaty za bagaż w luku bagażowym. Wtedy nie jesteśmy niczym zdziwieni i w odpowiedni sposób przygotujemy się do danego lotu.