X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Katowice Neapol

już od 248 zł
26 sie 02 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty WizzAir Katowice Neapol

Bilety lotnicze WizzAir Katowice Neapol

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
10 paź (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Neapol
17 paź (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Katowice
25 lis (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Neapol
28 lis (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Katowice
10 paź (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Neapol
14 paź (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Katowice
25 paź (śro)
WizzAir
Neapol
29 paź (nie)
Meridiana S.p.a
Katowice
24 paź (wto)
WizzAir
Neapol
31 paź (wto)
Ryanair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje WizzAir Katowice Neapol

Przewodnik po lotach WizzAir Katowice Neapol

Poleć na Południe Włoch i zobacz leżące u stóp wulkanu Wezuwiusz piękne miasto Neapol! Poczuj gorący klimat wakacji i ciepły wiatr od Morza Tyreńskiego, nad którym położony jest Neapol. Skorzystaj z rejsów Wizzair Katowice - Neapol i skosztuj prawdziwej włoskiej kuchni.

Loty rejsu Wizzair Katowice - Neapol mają miejsce dwa razy w tygodniu - we wtorki i soboty. Samolot startuje z Katowic o godz. 17.30, przylatuje na miejsce o godz. 19.40. Samoloty powrotne wylatują z Neapolu także w soboty i wtorki o godz. 20.15, w Katowicach lądują o 22.20.

Wystarczy więc nieco ponad dwie godziny lotu, by przenieść się z polskiego Śląska do gorących południowych Włoch. Loty z przewoźnikiem Wizzair to przyjemność podróżowania, zwłaszcza na trasie Katowice - Neapol. Lecąc z Wizzair, można zabrać bagaż podręczny o określonej wadze - wtedy cena biletu może być zaskakująco niska. Za dodatkowy bagaż w luku bagażowym należy uiścić dodatkową opłatę.