X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Nisz

już od 1149 zł
26 maj 02 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Nisz

Bilety lotnicze Polska Nisz

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
29 cze (sob)
Swiss
Nisz
14 lip (nie)
Swiss
Warszawa
09 cze (nie)
Swiss
Nisz
16 cze (nie)
Swiss
Warszawa
12 cze (śro)
Swiss
Nisz
16 cze (nie)
Swiss
Warszawa
28 cze (pią)
Swiss
Nisz
07 lip (nie)
Swiss
Warszawa
28 cze (pią)
Swiss
Nisz
14 lip (nie)
Swiss
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Nisz

Przewodnik po lotach Katowice Nisz

Ubezpieczenie turystyczne obejmujące bagaż – na co możesz liczyć?

Tanie loty Katowice - Nisz czy regularne linie lotnicze, to nieistotne. Zawsze będziemy obawiać się, że z nadanym przez nas bagażem coś się stanie. Na szczęście nie trzeba obawiać się utraty zabieranych rzeczy. Najczęściej standardowa polisa turystyczna obejmuje także bagaż. Sprawdź, jak to dokładnie wygląda.

Zakres ubezpieczenia turystycznego

Skład polisy turystycznej związany z bagażem różni się. Wszystko dotyczy towarzystwa ubezpieczeniowego. Mała część z nich obejmuje polisą wyłącznie torby nadane w bagażu rejestrowanym i bagaż podręczny. Pozostałe też na przykład zabierane pojedyncze rzeczy upominki.

Umowa ubezpieczenia bagażu może obejmować też inne rzeczy, które zabiera się na pokładzie samolotu. Oznacza to także, że uszkodzony na pokładzie wózek inwalidzki lub wózek dziecięcy także podlega polisie.

Sposób działania ubezpieczenia bagażu

Ubezpieczenie turystyczne na bagaż działa w kilku przypadkach. Najpierw wtedy, gdy ten ulegnie zniszczeniu lub uszkodzeniu. W tej sytuacji również masz szansę dostać odszkodowanie od regularnych linii lotniczych albo tanich lotów Katowice - Nisz – to przewoźnik ponosi odpowiedzialność za stan wysłanych przez ciebie bagażów. Wypłacone zwrot z polisy to będą po prostu kolejne środki. Wysokość polisy bywa związana z umową polisy i kwotą ubezpieczenia.

Polisa działa też w chwili, kiedy bagaż będzie opóźniony albo zwyczajnie zginie na lotnisku. Jeżeli nie zostanie odnaleziony, zostaną ci zwrócone pieniądze za zaginione rzeczy. Wysokość wypłaconego świadczenia też jest zależna od kwoty ubezpieczenia. Linie lotnicze, zarówno tradycyjne, jak i tanie loty Katowice - Nisz, mają obowiązek oddać ci środki, które wydałeś na kupienie nowych ubrań czy kosmetyków, które ułatwią ci funkcjonowanie podczas wyjazdu.

Przewoźnicy

Obowiązkowo sprawdź, którzy przewoźnicy kursują na trasie Katowice - Nisz

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Saariselka Tulcea

Tanie loty Sligo Rapperswil

Tanie loty Saariselka Suceava

Tanie loty Inisheer Tudela

Tanie loty Struer Funchal

Tanie loty Örebro Arboga

Tanie loty Inisheer Kreuzlingen

Tanie loty Savonlinna Bolonia

Tanie loty Lufthansa Kinshasa

Tanie loty Regional Express Adelaide

Tanie loty Vladivostok Air wylot z: Petropavlovsk-Kamchats