X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Norrköping

już od 40 zł
03 lut 10 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
01 lut (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
16 lut (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
03 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
16 lut (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
04 lut (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Malmo
11 lut (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
04 lut (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
16 lut (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
06 lut (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
10 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Norrköping

Przewodnik po lotach Katowice Norrköping

Które urządzenia mogę zabrać do samolotu czyli szykujemy się do lotu Katowice - Norrköping

Dzisiejszy świat zdominowały nowatorskie technologie, a ludziom coraz ciężej się bez nich obyć. Wszędzie towarzyszą nam przyrządy elektroniczne, dające rozrywkę i stanowiące narzędzie komunikacji czy pracy. Podobnie jest w czasie podróży samolotem. Pakując się do podróży Katowice - Norrköping, na pewno zapragniemy mieć przy sobie smartfona, tablet lub laptop. Czy możemy ich używać w trakcie rejsu Katowice - Norrköping?

Bagaż podręczny a urządzenia elektroniczne

Jeżeli wybieramy tanie loty Katowice - Norrköping, musimy odpowiednio przyszykować bagaż podręczny, szczególnie w sytuacji, gdy nie chcemy płacić za bagaż rejestrowany. Telefon komórkowy, ipad, odtwarzacz mp3 czy laptop – takie urządzenia można wnieść na pokład samolotu. Najlepiej przewozić je właśnie w walizie podręcznej, bo dzięki temu będziemy mieli je pod ręką oraz zadbamy o ich bezpieczeństwo. Do tego trzeba pamiętać, żeby okazać je do kontroli. Podczas kontroli umieszcza się je we wskazanym pojemniku.

Jakich urządzeń można używać w czasie rejsu Katowice - Norrköping?

To naturalne, że w trakcie lotu chce się korzystać z posiadanych urządzeń elektronicznych, ale zawsze trzeba pamiętać o obowiązujących przepisach. Nie można korzystać z żadnych sprzętów w czasie startu lub lądowania maszyny. To nie ma znaczenia, czy wybiera się tanie loty Katowice - Norrköping, czy przeloty z regularnym przewoźnikiem, trzeba czekać na komunikat o możliwości rozpięcia pasów bezpieczeństwa. Zawsze należy używać sprzętu elektronicznego w trybie samolotowym. Przed wylotem dobrze jes zaznajomić się z wytycznymi przewoźnika, gdyż w regulaminach poszczególnych linii zapisy tyczące się użytkowania urządzeń tego rodzaju mogą się różnić. Przykładowo zabronione jest wnoszenie urządzeń Samsung Galaxy Note 7 do kabiny samolotu czy umieszczanie go w bagażu rejestrowanym.

Wygoda pasażerów a urządzenia elektroniczne

Jeśli zechcemy umilić sobie lot Katowice - Norrköping oglądaniem filmu na smartfonie lub słuchaniem muzyki, pamiętajmy o innych pasażerach decydujących się na tanie loty Katowice - Norrköping. Korzystajmy ze słuchawek, zadbajmy o stosowny wybór obrazów i nie przeszkodźmy innym podróżnym w odpoczynku i podróży. Jeżeli sprzęt elektroniczny nie pomieści się nam do bagażu podręcznego i trzeba umieścić coś w bagażu rejestrowanym, zatroszczmy się o ubezpieczenie podróżne. Zabezpieczy nas ono na ewentualność zaginięcia, kradzieży lub zniszczenia bagażu i sprawi, że rejs Katowice - Norrköping przebiegnie nam bez stresu.