X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Orlando Intl

już od 2667 zł
28 lip 04 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Katowice Orlando Intl

Bilety lotnicze Katowice Orlando Intl

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
02 lut (sob)
Lufthansa
Orlando
07 lut (czw)
Lufthansa
Katowice
01 lut (pią)
Lufthansa
Orlando
05 lut (wto)
United Airlines
Katowice
01 lut (pią)
Lufthansa
Orlando
06 lut (śro)
Lufthansa
Katowice
02 lut (sob)
Lufthansa
Orlando
06 lut (śro)
Lufthansa
Katowice
02 lut (sob)
Lufthansa
Orlando
07 lut (czw)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Orlando Intl

Przewodnik po lotach Katowice Orlando Intl

Bagaż niemowlaka-informacje dla lecących na trasie Katowice - Orlando (Orlando Intl)

To czy maluch może mieć swój bagaż kabinowy określa organizator lotu, z którym lecisz do Katowice - Orlando (Orlando Intl). Głównie zależy to od wieku malucha oraz przewoźników, z usług których korzystasz. Jeśli  podróżujesz z maluchem w wieku poniżej 24 miesięcy większość linii lotniczych zwiększa przysługujący limit maksymalnej wagi bagażu podręcznego rodzica w zamian za brak możliwości nadania dodatkowego bagażu rejestrowanego przypisanego na imię i nazwisko niemowlaka. Gdy maluch skończy 24 miesiące przysługuje mu zarówno bagaż podręczny jak i bagaż główny a warunki jego przewozu są takie same, jak dla dorosłego pasażera na danej trasie do Katowice - Orlando (Orlando Intl). Niektórzy przewoźnicy rzeczy dziecięce odliczają od maksymalnego wymiaru i wagi na bagaż rodzica. Bez dodatkowych kosztów do samolotu możesz zabrać wózek spacerówkę, który nie jest liczony do bagażu podręcznego. Wózka nie nadawaj w trakcie odprawy walizek  tylko oddaj obsłudze tuż przed wejściem do samolotu Katowice - Orlando (Orlando Intl). Wózek dziecięcy ułatwi poruszanie się z dzieckiem po lotnisku Katowice, jak i po lotnisku docelowym w Orlando (Orlando Intl). Jeśli dana linia lotnicza nakazuje transport malucha w foteliku dziecięcym zazwyczaj nie nalicza za niego opłat ale może odliczyć jego wagę i wymiar do bagażu podręcznego rodzica. Dodatkowe akcesoria dziecięce nie służące bezpośrednio do transportu malucha trzeba odprawić jako kolejny bagaż odprawiany według taryfy cenowej określonej przez linie lotnicze. Zarówno w przypadku podróży osoby dorosłej, jak i w przypadku podróży z niemowlakiem rodzica obowiązują limity w przewozie żywności oraz płynów. Wyjątkiem jest pokarm dla dziecka, w tym napoje, które masz prawo zabrać na pokład samolotu. Nie podlegają one standardowym ograniczeniom przewozu płynów i żywności, jednak muszą zostać zgłoszone oraz poddane kontroli w czasie odprawy bagażowej.