X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Ostersund

już od

23 wrz 30 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Katowice Ostersund

Bilety lotnicze Katowice Ostersund

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Ostersund

Przewodnik po lotach Katowice Ostersund

Wypożyczenie samochodu podczas podróży Katowice - Ostersund- o czym warto wiedzieć!Krótki informator dla podróżnych

Lecisz z przyjaciółmi w podróż Katowice - Ostersund, a Twoim marzeniem jest zobaczenie jak największej ilości miejsc w trakcie całego pobytu? Jeśli posiadasz kolejne środki finansowe, które możesz zainwestować w całą wycieczkę oraz posiadasz aktualny dokument uprawniający do jazdy, polecamy wynająć samochód na czas trwania podróży Katowice - Ostersund. Możesz tego dokonać po dotarciu na miejsce lub przed podróżą online przy pomocy naszej strony internetowej FRU.PL w zakładce Usługi, która dobierze najkorzystniejszą ofertę dla Ciebie według wpisanych informacji przez Ciebie w formularzu. Z wynajmowaniem samochodu najlepiej nie czekać na ostatnią chwilę tylko zrobić to z pewnym wyprzedzeniem, wtedy mamy większą szansę na wypożyczenie auta, które spełni wszystkie nasze oczekiwania. Opcja internetowa jest mniej stresująca, ponieważ uzupełniasz formularz w domu, z zapasem czasu na dokładne przeczytanie warunków umowy najmu samochodu, dlatego odpowiednio wcześniej warto rozważyć taką opcję.

Odbiór samochodu

Przed podróżą Katowice - Ostersund wydrukuj potwierdzenie rezerwacji i dane teleadresowe do wypożyczalni, z usług której skorzystamy. W razie niejasności mogą okazać się niezbędne. Na miejscu przeczytaj umowę, którą podpiszesz. Trzeba sprawdzić czy nie różni się od oferty wykupionej przez Internet i czy umowa zawiera informacje o tych usługach, za które pobrana została opłata. Aby odebrać zarezerwowany samochód wymagane jest przedstawienie dokumentu, by potwierdzić tożsamość, może to być dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport. Auto można odebrać, a potem pozostawić w wyznaczonym przez klienta miejscu. Nie musi to być, oczywiście, dwa razy to samo miejsce. W przypadku niektórych wypożyczalni podstawianie aut pod wskazany adres jest usługą dodatkowo płatną. Nie wszystkie wypożyczalnie są otwarte całodobowo, jednak po wcześniejszym ustaleniu jak najbardziej auto można odebrać lub oddać nawet w godzinach nocnych. Podczas odbierania auta sprawdź stan techniczny pojazdu, a więc wszystkie widoczne zarysowania czy wgniecenia powinny zostać odnotowane przez pracownika zdającego samochód. Gdy przy odbiorze auta nie uczestniczy pracownik firmy, warto zrobić zdjęcia widocznych usterek, które będą pomocne w razie ewentualnych rozszczeń ze strony wypożyczalni.

O czym jeszcze warto pamiętać przy wypożyczaniu auta?

Przede wszystkim trzeba dowiedzieć się o zasadach zwrotu paliwa i opłatach z tym związanych. Najczęściej wypożyczalnie informują klienta o stanie baku i żadają takiej samej ilości w chwili oddania samochodu. W przeciwnym wypadku paliwo uzupełnia wypożyczalnia, jednak doliczy za to dodatkową opłatę. Najważniejszym aspektem umowy jest kwestia polisy ubezpieczeniowej. By czuć się bezpiecznie, powinniśmy mieć wykupione ubezpieczenie OC oraz AC i kradzieży -Theft insurance. Są one zazwyczaj zawarte w cenie wynajmu auta, ale na miejscu warto jeszcze dopytać o zakres ochrony takiego ubezpieczenia.