X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Oviedo

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
25 paź 01 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Katowice Oviedo

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Katowice Oviedo

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Oviedo

Przewodnik po lotach Katowice Oviedo

Bagaż dla dziecka w tanich lotach Katowice - Oviedo

Niemowlaki poniżej 2 roku życia mogą latać dwoma sposobami – na swoim miejscu lub na kolanach opiekuna. Druga opcja jest dużo korzystniejsza finansowo, dlatego wielu rodziców ją wybiera, nie pamiętających o tym, że przez to w tanich lotach Katowice - Oviedo nie będzie możliwości wzięcia drugiego bagażu dla malucha.

Jak podróżować z maluchem

Zdecydowanie się na zabranie malucha w podróż na jednym miejscu to zaskakująco tanie rozwiązanie. Bilet dla dziecka bywa w tym przypadku wręcz o 70% tańszy. Jednak warto wiedzieć, że w przypadku, jeśli nie zapłacisz za drugie siedzenie, musisz ograniczyć się do tylko jednego bagażu podręcznego.

W tanich lotach Katowice - Oviedo kupujesz dla malucha miejsce, jednakże może ono siedzieć tam jedynie w dopasowanym foteliku samochodowym, dopuszczonym do użytkowania też w samolocie. Dziecko tym samym również dostanie bagaż dla siebie, a przy tym będzie o wiele bardziej komfortowo, zwłaszcza w czasie wielogodzinnego lotu. Trzeba wiedzieć, że duża część tanich lotów umożliwia darmowe przewiezienie wózka dziecięcego w luku bagażowym.

Co powinien zawierać bagaż podręczny dla malucha

Kiedy jedziesz w trasę z niemowlęciem, twój bagaż podręczny podlega innym regułom. Oczywiście ciągle powinien mieć idealny kształt i wagę, jednakże możesz transportować inne rzeczy.

Na pokład samolotu możesz wnieść na przykład kilka litrów wody. Możesz też wziąć ze sobą podszykowane jedzenie dla maluszka, które może zostać podgrzane w trakcie rejsu przez stewardessę. Należy jednak wiedzieć, że wszystkie nadprogramowe płyny muszą być zgłoszone i poddane kontroli w trakcie odprawy biletowo-bagażowej.

Koniecznie sprawdź, jakie linie lotnicze obsługują trasę Katowice - Oviedo

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Kozani Milos

Tanie loty Kefalinia Murcia

Tanie loty Vigo Laeso Island

Tanie loty Haga Neapol

Tanie loty Luksemburg Reus

Tanie loty Funchal Rota

Tanie loty Olafsfjordur Soelden

Tanie loty Koszyce Seefeld

Tanie loty Martigny Mora

Tanie loty Kos Ostersund

Tanie loty Zabljak Leeuwarden