gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Palma De Mallorca

już od 394 zł
28 sie 04 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Katowice Palma De Mallorca

Bilety lotnicze Katowice Palma De Mallorca

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
27 sie (pon)
Ryanair
Palma De Mallorca
04 wrz (wto)
Ryanair
Katowice
19 wrz (śro)
WizzAir
Palma De Mallorca
21 wrz (pią)
Norwegian
Katowice
27 sie (pon)
Ryanair
Palma De Mallorca
05 wrz (śro)
Condor
Katowice
27 sie (pon)
Ryanair
Palma De Mallorca
03 wrz (pon)
Condor
Katowice
19 wrz (śro)
WizzAir
Palma De Mallorca
20 wrz (czw)
Ryanair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Palma De Mallorca

Przewodnik po lotach Katowice Palma De Mallorca

Nie obawiaj się przesiadek Katowice - Palma De Mallorca

Latanie samolotem dla znacznej liczby osób może być bardzo stresujące. Wynika to z kilku aspektów, a pierwszym z nich jest dokładnie przymus przesiadania się. Przesiadki bez wątpienia mogą być pełne stresu, ale w zasadzie nie ma się czego obawiać. Zwłaszcza, że podróż z przesiadkami to szansa na zaskakująco tanie loty Katowice - Palma De Mallorca.

Zorganizuj lot z przesiadkami

Polska nie jest najważniejszym węzłem komunikacyjnym. Z tego powodu, jeśli planujesz udać się w mniej popularnym kierunku, często należy przesiadać się na bardziej znanych europejskich lotniskach. Takie wyjście wcale nie musi być kłopotliwe, szczególnie, że nie ma konieczności rezerwować mnóstwa biletów.

Za sprawą opcji Smart Connection możesz znaleźć przesiadki po najmniejszych kosztach. Ponadto nie należy każdego biletu bukować i płacić na niego dodatkowo. Tylko jeden przycisk, by zarezerwować wszystkie bilety natychmiast. Oczywiście zostaną tak zorganizowane, żebyć bez kłopotu mógł zdążyć na samoloty. Tanie loty Katowice - Palma De Mallorca często organizują przesiadki, a dodatkowo to dla ciebie ogromna oszczędność – też o jakieś 60%.

Kiedy oczekujesz na przesiadki

Zdecyduj się na narzędzie Smart Connection możesz mieć pewność, że oczekiwanie między samolotami wystarczy do tego, by móc się przesiąść. Tym bardziej, że mając wszystkie wyloty nabite na jeden bilet, nie musisz odprawiać się przed wszystkimi przesiadkami. W zasadzie wystarczy ci 0,5 godziny, z reguły jednak trzeba mieć na przesiądnięcie się trochę więcej czasu. Jeżeli przerwa to kilka ładnych godzin, możesz bez problemu wyjść z portu i zwiedzić miasto. Bo przecież przesiadki odbywają się w najlepszych i najbardziej turystycznych punktach.

Nie obawiaj się opóźnień. Jeśli nie dotrzesz na następny samolot, przewoźnik musi znaleźć tobie siedzenia w innym samolocie i zapłacenia za hotel, jeżeli oznacza to, że spędzisz na lotnisku noc. Z tanimi lotami Katowice - Palma De Mallorca z przesiadkami na pewno dotrzesz do celu.

Linie lotniecze

Obowiązkowo zobacz, którzy przewoźnicy obsługują trasę Katowice - Palma De Mallorca