X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Katowice Palma de Mallorca

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
28 kwi 05 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty LOT

Katowice Palma de Mallorca

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze LOT Katowice Palma de Mallorca

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje LOT Katowice Palma de Mallorca

Przewodnik po lotach LOT Katowice Palma de Mallorca

W którym momencie opłaca się dokupić bagaż rejestrowany na lot Katowice - Palma de Mallorca linią LOT Polish Airlines

Nie jest istotne, czy ktoś korzysta z samolotu pierwszy czy kolejny raz. Wielu ma ten sam kłopot: wziąć tylko bagaż podręczny, a może także bagaż rejestrowany? Trzeba się namyślić nad tą sprawą, sprawdzić czy rzeczywiście musimy zabrać tak wiele rzeczy. Jeden i drugi typ bagażu ma plusy i minusy, ale powinniśmy sobie zdawać sprawę z tego, że za bagaż lecący w luku bagażowym w przypadku tanich linii lotniczych będziemy musieli więcej płacić. Bagaż rejestrowany polecamy wybrać, gdy podróżujemy na długi urlop lub z całą rodziną. Pamiętaj, by bilet lotniczy z uwzględnionym bagażem rejestrowanym lub dokupić go opcjonalnie już podczas rezerwacji. Czasami po wystawieniu biletu niektórzy przewoźnicy naliczają wyższe opłaty za bagaż.

Co jest ważne podczas lotu Katowice - Palma de Mallorca linią LOT Polish Airlines?

Głównie musimy pomyśleć, czy bagaż rejestrowany jest nam faktycznie konieczny. Jeśli udajemy się w krótką podróż, to może się okazać, że spokojnie zmieścimy się w bagaż podręczny. Jednak udając się na dłuższy wyjazd, wyjeżdżając z rodziną, albo chcąc przewieźć rzeczy, których nie można wziąć do samolotu, będziemy zmuszeni wykupić bagaż rejestrowany lub bilet, który ma go uwzględnionego w cenie. Loty Katowice - Palma de Mallorca linią LOT Polish Airlines mogą być naprawdę tanie, ale trzeba się dowiedzieć, ile bagażu chcemy zabrać i czy linie narzucają ekstra dopłaty.

Bagaż w poszczególnych liniach lotniczych

Wybierając się w podróż powinniśmy szukać tej najlepszej oferty nie tylko co do ceny, ale i wygody. Przez to warto patrzeć na spis przewoźników na danej trasie:

W poszczególnych liniach lotniczych wielkość i waga bagażu rejestrowanego mogą być inne. Dlatego w czasie wyboru lotu Katowice - Palma de Mallorca linią LOT Polish Airlines miej to na uwadze. Jeżeli nie potrzebujesz zbyt dużo bagażu, leć jedynie z bagażem podręcznym. Wbrew temu co się wydaje, wiele się w nim zmieści.

O czym jeszcze musimy wiedzieć o bagażu w lotach Katowice - Palma de Mallorca linią LOT Polish Airlines?

Przygotowując bagaż rejestrowany, powinniśmy wiedzieć, że nie jest to odpowiednie miejsce do przewożenia ważnych rzeczy, jak: dokumenty, gotówka czy laptop. Niestety, taki bagaż ma szansę się zepsuć podczas przelotu, albo nawet zagubić, dlatego warto go ubezpieczyć. Warto tutaj pamiętać, że wykupując tanie loty Katowice - Palma de Mallorca linią LOT Polish Airlines i chcąc zabrać ze sobą kolejny bagaż, dobrze zrobimy jeżeli opłacimy go już przy kupowaniu biletu.

Trzeba wyszukiwać loty, na których mamy zagwarantowaną najkrótszą trasę pozbawioną przesiadek, bo wtedy będzie niewielka szansa, że bagaż się zgubi. Jednak także zaletą wykupienia tego bagażu jest to, że możemy wziąć więcej przedmiotów, i mamy wolne ręce podczas przesiadki, co także sprzyja większemu komfortowi podczas podróży.