X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Katowice Palma de Mallorca

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
28 kwi 05 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Ryanair

Katowice Palma de Mallorca

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Ryanair Katowice Palma de Mallorca

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Ryanair Katowice Palma de Mallorca

Przewodnik po lotach Ryanair Katowice Palma de Mallorca

Czy chcemy z oferty Katowice - Palma de Mallorca korzystać w ciąży?

Podróżujemy coraz więcej, albo w sprawach zawodowych albo prywatnie. To oznacza, że wiele osób namyśla się, czy bycie w ciąży nie będzie tutaj przeciwwskazaniem do tej metody przemieszczania się. Jak się jednak okazuje, jeśli jedynie przebiega ona właściwie oraz nie prezentuje żadnego zagrożenia, to spokojnie można zamówić tanie loty Katowice - Palma de Mallorca, rzecz jasna wiedząc o kilku wytycznych.

Okres ciąży oraz zaświadczenie od lekarza

Jeśli pragniemy skorzystać z oferty na najkorzystniejsze bilety , ale będziemy w ciąży, to warto wiedzieć, że dobrze będzie lecieć w drugim trymestrze. Wtedy dzieciątko będzie już dostatecznie ukształtowane, a więc nie grożą mu różnice ciśnień, a i my będziemy czuć się lepiej. Trzeba mimo wszystko pamiętać, że nie możemy lecieć po 36. tygodniu, a u niektórych przewoźników lot Katowice - Palma de Mallorca będzie zabroniony nawet prędzej, więc warto to sprawdzić. Dodatkowo, trzeba przeczytać wytyczne konkretnego przewoźnika , bo każdy z nich ma inne wytyczne w odniesieniu do latania kobiet w ciąży, jak również przeróżne udogodnienia dla nich. Nie mniej, należy mieć przy sobie oświadczenie od lekarza, gdyż sama książka ciąży może nie wystarczyć, aby wpuszczono nas na przelot Katowice - Palma de Mallorca.

Kiedy już znajdziesz się w samolocie Katowice - Palma de Mallorca

Nie było zakazów do lotu, to świetnie! Teraz zapamiętaj, aby wybrać najkrótszy lot , dzięki temu wyprawa nie okaże się być, aż tak trudna. W dodatku podczas zapinania pasów dopilnuj, żeby znajdowały się one pod, a nie na brzuchu. Jeżeli potrzebujesz pomocy, poproś o to załogę. Podczas lotu Katowice - Palma de Mallorca jeżeli to możliwe, wstawaj co pół godziny oraz przespaceruj się, ponieważ przesiadywanie w jednej pozycji nie jest zbyt miłym przeżyciem. Tanie loty Katowice - Palma de Mallorca czasem oferują kobietom w ciąży pierwszeństwo przy odprawie, a także pomoc podczas transportu bagażu, przez to trzeba się dowiedzieć na co możesz tutaj liczyć.

Tanie loty Katowice - Palma de Mallorca namawiają do częstego korzystania z ich usług. W większości przypadków, ciąża nie będzie do tego przeciwwskazaniem. Ale za każdym razem trzeba się co do tego upewniać u lekarza, jak również poznać się z wytycznymi określonych linii lotniczych. Warto również sprawdzić zapisy w kraju do którego chcemy lecieć. Niektóre z nich, nie godzą się one wpuszczać do siebie ciężarnych, u których będzie bliski czas porodu, a tutaj przewoźnicy nic już nie mają możliwości zdziałać.