X
Ładowanie...

Tanie loty Air China Katowice Pekin

już od 2769 zł
28 lis 05 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Air China

Katowice Pekin

Bilety lotnicze Air China Katowice Pekin

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
24 lis (nie)
Air China
Pekin
30 lis (sob)
Air China
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Air China Katowice Pekin

Przewodnik po lotach Air China Katowice Pekin

Czy planujemy z lotu Katowice - Pekin korzystać w ciąży?

Podróżujemy znacznie częściej, albo w sprawach zawodowych albo prywatnie. To znaczy, że sporo osób zastanawia się, czy ciąża nie będzie tutaj zakazem do tego sposobu podróżowania. Jak się jednak okazuje, jeśli tylko przebiega ona prawidłowo oraz nie ma żadnego zagrożenia, to spokojnie możemy zarezerwować tanie loty Katowice - Pekin, rzecz jasna wiedząc o kilku wytycznych.

Czas ciąży i oświadczenie od lekarza

Jeśli planujemy skorzystać z oferty na najtańsze loty , lecz jesteśmy w ciąży, to warto wiedzieć, że dobrze będzie latać w drugim trymestrze. Wtedy dziecko będzie już wystarczająco rozwinięte, a więc nie zagrażają mu różnice ciśnień, a też my czujemy się lepiej. Trzeba jednak wiedzieć, że nie możemy lecieć po 36. tygodniu, a na niektórych liniach lot Katowice - Pekin będzie zakazany także wcześniej, dlatego warto to sprawdzić. Dodatkowo, powinnyśmy przeczytać regulamin konkretnego przewoźnika , bo każdy z nich ma inne wytyczne odnośnie lotów ciężarnych, jak też przeróżne ułatwienia dla nich. Nie mniej, trzeba mieć przy sobie zaświadczenie od ginekologa, ponieważ sama książeczka ciąży może nie starczyć, aby dopuszczono nas na lot Katowice - Pekin.

Gdy już będziesz na pokładzie Katowice - Pekin

Nie było przeciwwskazań do latania, to wspaniale! W tej chwili pamiętaj, aby wybrać najkrótszy lot , dzięki któremu wyprawa nie będzie aż tak trudna. Dodatkowo podczas zapięcia pasów dopilnuj, żeby znalazły się one pod, a nie na brzuchu. Jeżeli potrzebujesz pomocy, proś o to załogę. Podczas lotu Katowice - Pekin jeśli to realne, wstań co 30 minut i przejdź się, bo przesiadywanie w jednakowej pozycji nie będzie zbyt przyjemnym przeżyciem. Tanie loty Katowice - Pekin czasami oferują kobietom w ciąży odprawę na samym początku, a także wsparcie podczas transportu bagażu, dlatego trzeba się dowiedzieć na co można tu liczyć.

Tanie loty Katowice - Pekin namawiają do częstszego używania z ich usług. W wielu przypadkach, ciąża nie będzie do tego przeciwwskazaniem. Jednak zawsze trzeba się co do tego upewnić u lekarza, a także poznać się z regulaminem konkretnych linii lotniczych. Trzeba również przejrzeć zapisy w państwie do którego chcemy polecieć. Niektóre z nich, nie godzą się one wpuszczać do siebie kobiet w ciąży, jeśli będzie bliski czas porodu, i tu linie lotnicze nic już nie mają możliwości robić.