X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Poprad

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Katowice Poprad

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Katowice Poprad

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Katowice Poprad

Przewodnik po lotach Katowice Poprad

Czy niepełnosprawny jest w stanie odbyć podróż Katowice - Poprad?

Lot samolotem robi się tańszy, a to znaczy, że coraz więcej ludzi zgadza się korzystać z tych propozycji na tanie loty Katowice - Poprad. Co więcej, wśród podróżnych dość często możemy też napotkać osoby niepełnosprawne, a to wszystko dlatego, że mogą oni latać naprawdę komfortowo. Jednak zanim zakupimy najkorzystniejszy bilet , oraz zdecydujemy się zwiedzić odległe państwa, trzeba się dowiadywać, na co mogą liczyć osoby niepełnosprawne.

Pies przewodnik siedzi w kabinie w czasie połączenia Katowice - Poprad

Jeśli ktoś jest niewidomy i korzysta z wsparcia psa przewodnika, to trzeba mieć świadomość, że ten pies ma prawo lecieć razem z nim w kabinie samolotu. Nie trzeba go wówczas na czas lotu Katowice - Poprad oddawać do luku bagażowego, co więcej nie jest zmuszony siedzieć w koszu do transportu, ale koniecznie musi mieć nałożony kaganiec i smycz. Tego psa przewodnika jesteśmy zobowiązani zgłosić z wyprzedzeniem, od razu do przewoźnika z propozycji którego planujemy korzystać. Chodzi o to, żeby miał świadomość, jak wiele takich ludzi będzie miał w samolocie i żeby właściwie je rozmieścił na siedzeniach.

Zapewniona będzie asysta podczas przelotu Katowice - Poprad

Warto mieć świadomość, że nie tylko niewidomi mogą swobodnie skorzystać z oferty którą prezentują tanie loty Katowice - Poprad. Jeżeli ktoś będzie miał zmniejszoną szansę samodzielnego poruszania się, lub nawet jeździ na wózku inwalidzkim, to również ma prawo bez problemów zarezerwować dla siebie lot Katowice - Poprad. Co zrozumiałe już przy uzupełnianiu dokumentów musi zaznaczyć właściwe opcje, bo wtedy przewoźnik może odpowiednio rozplanować rozlokowanie pasażerów, ale także zagwarantować pomoc dla tej osoby. Będzie ona mogła oczekiwać na wsparcie przy zapięciu pasów, podczas wejścia i wyjścia z pokładu, a także przy transportowaniu walizki. Dodatkowo tanie loty Katowice - Poprad informują, że te osoby mogą podjechać na swoim wózku do wejścia do samolotu, a następnie będzie im zapewniona pomoc przy przeniesieniu się na węższy wózek, który swobodnie się w takim wejściu pomieści. Wózek inwalidzki będzie włożony w luku bagażowym oraz dostarczony po wylądowaniu.

Tanie linie Katowice - Poprad robią wszystko co w ich sile, aby zapewnić niepełnosprawnym pasażerom odpowiednią wygodę podróży. Jeżeli jedynie będą o tym powiadomione z wyprzedzeniem, to zdążą się odpowiednio przygotować na dany lot.