X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Poprad

już od

23 maj 30 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Katowice Poprad

Bilety lotnicze Katowice Poprad

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Poprad

Przewodnik po lotach Katowice Poprad

Czy niepełnosprawny jest w stanie odbyć podróż Katowice - Poprad?

Lot samolotem robi się tańszy, a to znaczy, że coraz więcej ludzi zgadza się korzystać z tych propozycji na tanie loty Katowice - Poprad. Co więcej, wśród podróżnych dość często możemy też napotkać osoby niepełnosprawne, a to wszystko dlatego, że mogą oni latać naprawdę komfortowo. Jednak zanim zakupimy najkorzystniejszy bilet , oraz zdecydujemy się zwiedzić odległe państwa, trzeba się dowiadywać, na co mogą liczyć osoby niepełnosprawne.

Pies przewodnik siedzi w kabinie w czasie połączenia Katowice - Poprad

Jeśli ktoś jest niewidomy i korzysta z wsparcia psa przewodnika, to trzeba mieć świadomość, że ten pies ma prawo lecieć razem z nim w kabinie samolotu. Nie trzeba go wówczas na czas lotu Katowice - Poprad oddawać do luku bagażowego, co więcej nie jest zmuszony siedzieć w koszu do transportu, ale koniecznie musi mieć nałożony kaganiec i smycz. Tego psa przewodnika jesteśmy zobowiązani zgłosić z wyprzedzeniem, od razu do przewoźnika z propozycji którego planujemy korzystać. Chodzi o to, żeby miał świadomość, jak wiele takich ludzi będzie miał w samolocie i żeby właściwie je rozmieścił na siedzeniach.

Zapewniona będzie asysta podczas przelotu Katowice - Poprad

Warto mieć świadomość, że nie tylko niewidomi mogą swobodnie skorzystać z oferty którą prezentują tanie loty Katowice - Poprad. Jeżeli ktoś będzie miał zmniejszoną szansę samodzielnego poruszania się, lub nawet jeździ na wózku inwalidzkim, to również ma prawo bez problemów zarezerwować dla siebie lot Katowice - Poprad. Co zrozumiałe już przy uzupełnianiu dokumentów musi zaznaczyć właściwe opcje, bo wtedy przewoźnik może odpowiednio rozplanować rozlokowanie pasażerów, ale także zagwarantować pomoc dla tej osoby. Będzie ona mogła oczekiwać na wsparcie przy zapięciu pasów, podczas wejścia i wyjścia z pokładu, a także przy transportowaniu walizki. Dodatkowo tanie loty Katowice - Poprad informują, że te osoby mogą podjechać na swoim wózku do wejścia do samolotu, a następnie będzie im zapewniona pomoc przy przeniesieniu się na węższy wózek, który swobodnie się w takim wejściu pomieści. Wózek inwalidzki będzie włożony w luku bagażowym oraz dostarczony po wylądowaniu.

Tanie linie Katowice - Poprad robią wszystko co w ich sile, aby zapewnić niepełnosprawnym pasażerom odpowiednią wygodę podróży. Jeżeli jedynie będą o tym powiadomione z wyprzedzeniem, to zdążą się odpowiednio przygotować na dany lot.