Bilety lotnicze Poznań
ceny od 2451 zł

*Całkowita cena lotu w dwie strony

Promocje biletów lotniczych Katowice Poznań


   Zapisujemy liczbę pasażerów...

   Zapisujemy liczbę pasażerów...

Prosimy wybrać liczbę pasażerów!

2451.17 PLN x Dorośli = PLN
2451.17 PLN x Dzieci = PLN
2451.17 PLN x Niemowlęta = PLN
Razem PLN
Więcej pasażerów
2451
Wylot Piątek 04-09-2015 Szczegóły    

LOT
08:50 Katowice
23:00 Poznań
Przesiadka w: Warszawa, Monachium
Czas podróży: 14h 10m

LOT
15:00 Katowice
23:00 Poznań
Przesiadka w: Warszawa, Monachium
Czas podróży: 8h
Powrót Sobota 05-09-2015 Szczegóły    

LOT
05:50 Poznań
14:30 Katowice
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 8h 40m

Prosimy wybrać liczbę pasażerów!

4969.40 PLN x Dorośli = PLN
4969.40 PLN x Dzieci = PLN
4969.40 PLN x Niemowlęta = PLN
Razem PLN
Więcej pasażerów
4969
Wylot Sobota 05-09-2015 Szczegóły    

LOT
06:05 Katowice
10:05 Poznań
Przesiadka w: Frankfurt
Czas podróży: 4h
Powrót Niedziela 06-09-2015 Szczegóły    

LOT
10:40 Poznań
18:05 Katowice
Przesiadka w: Frankfurt
Czas podróży: 7h 25m

Prosimy wybrać liczbę pasażerów!

4969.40 PLN x Dorośli = PLN
4969.40 PLN x Dzieci = PLN
4969.40 PLN x Niemowlęta = PLN
Razem PLN
Więcej pasażerów
4969
Wylot Piątek 16-10-2015 Szczegóły    

LOT
06:00 Katowice
10:05 Poznań
Przesiadka w: Frankfurt
Czas podróży: 4h 5m
Powrót Niedziela 18-10-2015 Szczegóły    

LOT
10:40 Poznań
18:05 Katowice
Przesiadka w: Frankfurt
Czas podróży: 7h 25m
* Cena promocyjna nie jest gwarantowana i może ulec zmianie. Cena nie zawiera opłaty transakcyjnej o wartości od 39zł do 119zł (zależnie od ceny biletu i trasy), która będzie widoczna w wynikach wyszukiwania.

Przewodnik po lotach Katowice Poznań

Lot Katowice-Poznań - sprawdź ofertę lotów na FRU.PL! Wybierając się w podróżz Katowic do Poznania należy zrobić pierwszy krok: zacząć od zobaczenia najtańszych biletów lotniczych w kierunku do Poznania. Porównaj opcje lotów całości aktywnych przewoźników oraz znajdź dla siebie najdogodniejszy lot Katowice-Poznań.

Bilety lotnicze z Katowic do Poznania oferują operatorzy lotów:

Przeszukuj opcje lotówjuż 2 miesiące przed podróżą a potem nabądź najdogodniejszą podróż samolotem z Katowic do Poznania. Gdy celem jest mieć szansę na okazyjne podróże lotnicze Katowice-Poznań skorzystaj z wyszukiwarki biletów lotniczych FRU.PL! Wybierz z listy miasta: wylotu i powrotu , wpisz daty kiedy chcesz lecieć potem kliknij "SZUKAJ". Zobacz oferty znalezionych przelotów i zrób zamówienie biletów lotniczych do Poznania.

Podróż w jedną stronę potrwa przynajmniej 4h 5min. Rozważając ofertę linii do Poznania zaleca się rozważyć taryfę i wygodę podróży. Najtańsze bilety lotnicze Polska-Polska wskazane jest wybierać od 1899 zł. Rezerwuj tanie loty na FRU.PL!

Polecamy jeszcze przeszukać interesujące możliwości na przeloty z Katowic albo tanie loty do Poznania z całego kraju. Czasem udaje się zobaczyć tam oferty lotów przewoźników umożliwiające godne uwagi ceny lotów do tych kierunków.

Z Katowic można lecieć również do:

Do Poznania polecisz także z:

Serwis www.fru.pl ma w swojej ofercie dodatkowo ubezpieczenie podróży m.in. do kraju: Polska . Polecamy poza tym specjale pakiety w których jest szansa zakupić nie jedynie bilet , lecz jeszcze pokój w hotelu. Kupując razem oszczędzasz w podróży.

Promocje lotów Katowice Poznań

z Katowice (04 Wrz-05 Wrz) 2451 zł
z Katowice (05 Wrz-06 Wrz) 4969 zł
z Katowice (16 Paź-18 Paź) 4969 zł
z Katowice (11 Wrz-13 Wrz) 4981 zł
z Katowice (16 Paź-18 Paź) 15767 zł
z Katowice (05 Wrz-06 Wrz) 15767 zł

Hotele - Poznań

Hotele - Poznań Rezerwuj

Gwarancja
najniższej ceny


albo zwrot różnicy w cenie + 50 zł zniżki!

Czytaj więcej

Dlaczego FRU.PL?

  • Porównaj loty wszystkich linii lotniczych

Na FRU.PL sprawdzisz i porównasz najtańsze oferty lotów wszystkich linii lotniczych, także tanich linii lotniczych. W naszej ofercie jest ponad 600 tradycyjnych linii oraz 130 tanich linii.

  • Wygodne płatności: kartą, przelewem, gotówką

Szukając lotu wybierz najbardziej dogodną dla siebie metodę płatności. Rezerwuj teraz - płać później! Zabezpiecz rezerwacją najlepszą cenę lotu, a potem opłać przelot wygodnie: kartą kredytową, przelewem tradycyjnym lub online, bądź wpłać gotówkę w biurze FRU.PL lub siedzibie banków: PKO, Pekao S.A., Alior Bank.

  • Najlepsza obsługa klienta

Na każdym kroku planowania podróży, Centrum Rezerwacji FRU.PL służy poradą i pomocą. Wszyscy nasi Konsultanci to eksperci w planowaniu podróży i wyszukiwaniu najtańszych lotów spośród wszystkich dostępnych na rynku opcji. Gwarantujemy miłe doświadczenia i doskonałą obsługę. Sprawdź nas!

Centrum Rezerwacji czynne 7 dni w tygodniu, w godzinach Pon-Pt 8:00-21:00, Sob-Nd 10:00-17:00.