X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Presov

już od 453 zł
27 wrz 04 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Słowacja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Słowacja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
28 kwi (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Koszyce
04 maj (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
28 kwi (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Koszyce
05 maj (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
28 kwi (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Koszyce
06 maj (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
28 kwi (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Koszyce
07 maj (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
28 kwi (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Koszyce
08 maj (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Presov

Przewodnik po lotach Katowice Presov

Przelot Katowice - Presov dobiegł końca - zabierz bagaż

Nasz upragniony przelot Katowice - Presov w końcu dobiegł końca, i za moment możemy poddać się radości podziwiania miasta i wypoczynku. Jednak nim to nastąpi, powinniśmy jeszcze zabrać nasz bagaż. W jaki sposób odbywa się cała ta część latania i czego musimy się tutaj spodziewać, tak aby się bez potrzeby nie stresować?

Jak prezentuje się odbiór walizek po przelocie Katowice - Presov

Jeżeli wylądowaliśmy już na docelowym lotnisku, to warto mieć świadomość, że na początku będziemy musieli odbyć kontrolę graniczną, a to znaczy, że zabierze nam ona trochę minut. Gdy dopilnujemy już takich formalności, to będziemy musieli dojść do hali, w której będziemy mogli zabrać walizkę. Znajdować będą się tutaj odpowiednie tablice informacyjne, na których znajdziemy informację, na której linii pojawiają się bagaże z naszego lotu Katowice - Presov. Część ta za każdym razem wygląda identycznie i nie ma tutaj znaczenia, czy wybraliśmy linie regularne, czy może zdecydowaliśmy się na tanie loty Katowice - Presov. Powinniśmy się tu mimo wszystko uzbroić w cierpliwość, bo czas czekania na walizkę może wynieść także 45 minut.

Mamy przelot z przesiadaniem się?

Zrezygnowaliśmy z okazji wybrania najkrócej trwającego lotu i zdecydowaliśmy się na lot z przesiadkami. Tu kwestia zabrania walizek, zależy od tego, po jak długim czasie udamy się w dalszą podróż. Jeśli nasze tanie loty Katowice - Presov są tak ustawione, że lecimy już tego samego dnia, to w regularnych lotach nasz bagaż będzie zaniesiony z jednego samolotu do drugiego i my nie musimy się tym przejmować. Jeżeli jednak będziemy mieli lot Katowice - Presov na kolejny dzień, to musimy zabrać nasz bagaż, a potem przed samym lotem, znowu go oddać. Jednak wiedzmy, że tanie loty Katowice - Presov mają to zorganizowane w ten sposób, że naprawdę nie będziemy musieli się niczym przejmować.

Odbiór bagaży wbrew pozorom nie jest tak trudny, jakby mogło się wydawać. Jeśli tylko zapoznamy się z poradami, jak to się odbywa, to u celu podejdziemy do tej procedury spokojnie, a więc nie będziemy musieli się niczym zamartwiać. Tanie loty Katowice - Presov proponują nam swoje usługi na wysokim poziomie, czyli mamy prawo być przekonani, że wszystko będzie idealnie zgrane.