X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Rzym

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Katowice Rzym

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Katowice Rzym

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Katowice Rzym

Przewodnik po lotach Katowice Rzym

Najtańsze bilety lotnicze Katowice-Rzym - sprawdź ofertę tanich lotów na FRU.PL! Chcąc podróżować z Katowic do Rzymu można rozpocząć od wyszukania biletów lotniczych w stronę do Rzymu. Skonfronuj ze sobą propozycje lotów setek linii lotniczych a następnie znajdź dla siebie najtańszy dostępny przelot Katowice-Rzym.

Przeszukuj przeloty wcześniej - już od dwóch-trzech miesięcy przed - i rezerwuj bez zobowiązań najtańszą podróż samolotem z Katowic do Rzymu. Jeśli celem jest wyszukać najtańsze na rynku przeloty Katowice-Rzym przetestuj wyniki wyszukiwarki biletów lotniczych FRU.PL! Wprowadź miejsce wylotu i powrotu , wybierz z kalendarza daty kiedy chcesz lecieć a następnie kliknij przycisk Szukaj. Skorzystaj z filtrów przy liście znalezionych lotów i stwórz zamówienie biletów lotniczych do Rzymu.

Najtańsze połączenia z Katowic do Rzymu mają w ofercie linie:

Przelot "tam" trwa co najmiej 2h 15min. Myśląc o tym jakie z operatorów lotów do Rzymu możesz rozpatrzeć taryfę i długość lotu. Tanie loty Polska-Włochy można zarezerwować od 228 zł. Sprawdź teraz na FRU.PL!

Dobrze jest dodatkowo posprawdzać atrakcyjne okazje na przeloty z Katowic albo też najtańsze bilety lotnicze do Rzymu ze wszystkich miast w kraju. Dość często można zobaczyć tam promocyjne loty linii pokazujące warte uwagi opłaty podróży samolotem do tych kierunków.

Z Katowic proponujemy podróżować również do:

Do Rzymu polecisz również z:

Serwis www.fru.pl ma w swojej ofercie także ubezpieczenie turystyczne m.in. do kraju: Włochy . Polecamy też wyjazdy weekendowe w których jest szansa wykupić nie tylko bilet , lecz także nocleg. Kupuj w pakiecie oszczędzasz w podróży.