X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Saloniki

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Katowice Saloniki

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Katowice Saloniki

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Katowice Saloniki

Przewodnik po lotach Katowice Saloniki

Tanie linie lotnicze - co należy o nich wiedzieć?

Tani przewoźnicy stają się coraz bardziej popularni, umożliwiając rezerwowanie biletów z dużymi zniżkami. Chcesz wybrać się w podróż Katowice -Saloniki jednak nie korzystałeś jeszcze z oferty tanich linii? Sprawdź nasz artykuł, a wszystko będzie jasne!

Czy warto podróżować tanimi liniami?

Pasażerowie narzekający na usługi tanich przewoźników często zwracają uwagę na niższy komfort w porównaniu do tradycyjnych lotów. I rzeczywiście - maszyny linii typu low cost zazwyczaj lądują na lotniskach oddalonych od głównych portów, a to może wiązać się z koniecznością zorganizowania dojazdu do hotelu. Trzeba również podkreślić, że na pokładzie nie są serwowane darmowe posiłki, a odległość pomiędzy kolejnymi siedzeniami jest mniejsza. Podróżni wyruszający w podróż Katowice -Saloniki muszą też uiszczać dodatkowe opłaty za bagaż nadawany.

Dlaczego warto wybrać tanie linie lotnicze

Małe niedogodności nie są jednak w stanie przyćmić walorów tanich linii lotniczych. Marzysz, żeby wyruszyć do Barcelony, Oslo, Amsterdamu, a może do Malmo? Dzięki usługom tanich linii zwiedzanie świata jeszcze nigdy nie było takie łatwe. Koszt biletów rekompensuje mniejszy komfort na pokładzie, a osoby podróżujące jedynie z bagażem podręcznym nie muszą ponosić żadnych ekstra opłat.

Skąd tak niskie ceny?

Sprawdzasz oferty lotów Katowice -Saloniki i chcesz dowiedzieć się, dlaczego niskobudżetowi przewoźnicy mogą zapewnić bardziej konkurencyjne ceny? Przede wszystkich korzystają z mniejszych lotnisk, których obsługa generuje niższe koszty niż w przypadku głównych portów lotniczych. Spore oszczędności pozwala również uzyskać sposób rezerwacji miejsc - w większości online, a także pominięcie pośredników.