X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Samos

już od 1692 zł
20 lis 27 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Samos

Bilety lotnicze Polska Samos

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Wrocław
19 lis (wto)
Lufthansa
Samos
26 lis (wto)
Aegean Air
Wrocław
20 lis (śro)
Lufthansa
Samos
25 lis (pon)
Aegean Air
Wrocław
19 lis (wto)
Lufthansa
Samos
25 lis (pon)
Aegean Air
Wrocław
20 lis (śro)
Lufthansa
Samos
26 lis (wto)
Aegean Air
Wrocław
20 lis (śro)
Lufthansa
Samos
28 lis (czw)
Aegean Air
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Samos

Przewodnik po lotach Katowice Samos

Prawa i obowiązki pasażera samolotu

Czeka Cię podróż Katowice -Samos i chcesz upewnić się, że wszystko odbędzie się bez zakłóceń? Najlepiej wcześniej zweryfikuj, jakie prawa i obowiązki mają podróżni. Kiedy możemy żądać rekompensaty od linii lotniczych? Przeczytaj nasz poradnik!

Do samolotu pod wpływem alkoholu?

Planujesz urlop na terenie UE? Przed wylotem warto zapoznać się z unijnymi przepisami, które definiują podstawowe obowiązki osób wchodzących na pokład samolotu. Przepisy warto zweryfikować także przed wyjazdem do egzotycznych destynacji. Niezależnie od tego, czy przed Tobą lot Katowice -Samos, czy inny kierunek, pamiętaj, że linie lotnicze mogą nie wpuścić do samolotu pasażera będącego pod wpływem alkoholu. Analogicznie wygląda sytuacja z pasażerami, którzy stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa innych podróżnych. Turyści muszą również pamiętać o zasadach związanych z zawartością bagażu. Zakazane jest przewożenie artykułów, które mogą narazić zdrowie i życie pasażerów - takie jak igły, ostrza, substancje łatwopalne.

Kiedy mamy prawo starać się o zwrot kosztów

Czy prawa pasażera mogą być ograniczone również w innych wypadkach? Okazuje się, że może się tak zdarzyć w sytuacji tzw. overbookingu. Przewoźnik powinien jednak w pierwszej kolejności poszukać ochotników do opuszczenia pokładu i podchodzić do turystów z odpowiednim szacunkiem. W takiej sytuacji linie lotnicze są też zobligowane do wypłacenia rekompensaty. A co z anulowaniem lotu? Podróżni mają wtedy prawo do żądania zwrotu kosztów biletu, a w niektórych przypadkach - również pokrycia kosztów hotelu i posiłków. Takie same prawa przysługują pasażerom lotów opóźnionych o kilka godzin. Jeśli obawiasz się nieprzyjemnych sytuacji związanych z podróżą - przed lotem Katowice -Samos pomyśl o wykupieniu ubezpieczenia.