X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice San Sebastian De La Gomera

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
10 paź 17 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Katowice San Sebastian De La Gomera

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Katowice San Sebastian De La Gomera

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Katowice San Sebastian De La Gomera

Przewodnik po lotach Katowice San Sebastian De La Gomera

Czego nie można przewozić w bagażu kabinowym- poradnik dla podróżujących

Jeśli planujesz w podróż Katowice - San Sebastian De La Gomera samolotem i zamierzasz zabrać ze sobą tylko bagaż podręczny przeczytaj, co możesz a czego nie możesz zabrać ze sobą na pokład samolotu. W związku z rosnącym zagrożeniem terrorystycznym linie lotnicze zdecydowały się wprowadzić zakazy w przewozie przedmiotów, które związane są z bezpieczeństwem pasażerów i obowiązują na lotniskach na całym świecie. Dlatego zanim spakujesz torbę na lot Katowice - San Sebastian De La Gomera poświęć chwilę na zapoznanie się z obowiązującymi zasadami.

Wykaz przedmiotów zabronionych, czyli czego nie możesz wnieść na pokład samolotu

Przepisy wszystkich przewoźników w opraciu o wytyczne organów administracyjnych, określają jakiego rodzaju artykuły są absolutnie zakazane. Głównie należą do nich akcesoria, które mogą zagrozić zdrowiu i życiu podróżnych i wszystkich pracowników obsługujących loty, a więc broń z wystającym ostrzem, broń kulkowa, a także naboje. Ponadto zabrania się przewozu zabawek przypominających broń, a także scyzoryków. Wyjątek stanowi broń używana w sporcie o ile przewoźnik nie zabrania jej przewozu, a sama broń spełnia wymogi bezpieczeństwa. Niemniej jednak musi być zgłoszona u przewoźnika przed wyjazdem, odpowiednio spakowana i nadana jako bagaż sportowy rejestrowany. Warunki jakie taka sztuka broni musi spełnić, sprawdzisz na stronie przewoźnika lub Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Kolejną kategorią są niektóre akcesoria kosmetyczne i lecznicze. Mowa tu głównie o golarkach, pilniczkach do paznokci, a także nożykach chirurgicznych. Niedozwolone jest również zabieranie do samolotu materiałów łatwopalnych czy pirotechnicznych, takich jak fajerwerki, gaz, płyny na bazie alkoholu lub amoniaku. Przed Tobą podróż lotem Katowice -San Sebastian De La Gomera i planujesz przewieźć coś niestandardowego, zalecamy skontaktować się z biurem obsługi danego przewoźnika w celu ustalenia warunków transportu, ceny lub ewentualnej odmowy, aby uniknąć nieprzyjemnej niespodzianki na lotnisku w dniu wylotu. Do samolotu nie można też wnosić określonych substancji toksycznych, takich jak trucizny czy substancje wybielające. Pamiętaj, że operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać usunięcia z bagażu kabinowego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość. Obostrzenia dotyczą również limitu na transport płynów. W bagażu podręcznym masz prawo jednorazowo przewieźć maksymalnie 1 litr płynów rozlanych do pojemników o pojemności 100 ml.

Wyjątki w przewozie, jakie uwzględniliprzewoźnicy.

Co w sytuacji, gdy osoby planujące lot Katowice - San Sebastian De La Gomera muszą mieć przy sobie lekarstwa lub inne akcesoria medyczne? Najczęściej linie lotnicze nie zakazują ich przewozu, jednak należy je przewozić w bagażu głównym. Wyjątek stanowią lekarstwa na choroby przewlekłe, które są niezbędne turyście podczas podróży. Należą do nich między innymi leki na receptę, preparaty ogólnodostępne - syropy, krople do oczu, spray do gardła, płyn do soczewek, jak również glukometr.

Zobacz jakie linie kursują na trasie Katowice - San Sebastian De La Gomera: