gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Sandefjord Arpt

już od 78 zł
27 sie 03 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Katowice Sandefjord Arpt

Bilety lotnicze Katowice Sandefjord Arpt

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
12 wrz (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Oslo
17 wrz (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Katowice
12 wrz (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Oslo
18 wrz (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Katowice
13 wrz (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Oslo
17 wrz (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Katowice
13 wrz (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Oslo
18 wrz (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Katowice
14 wrz (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Oslo
17 wrz (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Sandefjord Arpt

Przewodnik po lotach Katowice Sandefjord Arpt

Czym jest bagaż podręczny?-informacje dla pasażerów

Orgaznizuejsz podróż samolotem do Katowice - Sandefjord-Torp i nie wiesz czym się różni bagaż podręczny od bagażu rejestrowanego? Poniżej prezentujemy kilka istotnych wskazówek dotyczących bagażu podręcznego. Bagaż podręczny to rodzaj bagażu, który jest przewożony w kabinie pasażerskiej w miejscu do tego przeznaczonym. Każdy przewoźnik określa swoje zasady dotyczące maksymalnych wymiarów bagażu podręcznego oraz wysokość cen za zabranie takiego bagażu. Poleca się przed wyruszeniem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia wymogi dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dodatkowa cena za nadbagaż jest bardzo wysoka.

Co można spakować do samolotu w bagażu podręcznym?

Przepisy dotyczące transportu różnego rodzaju przedmiotów mogą różnić się w zależności od przewoźnika oraz Katowice - Sandefjord-Torp, do którego podróżujemy. Kontroler bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo kazać usunąć z bagażu kabinowego każdej rzeczy, która budzi jego wątpliwość. Zabieramy tylko niezbędne rzeczy, takie jak ciuchy na zmianę, dokumenty oraz leki i akcesoria medyczne potrzebne pasażerowi w czasie lotu. Do bagażu podręcznego można zabrać maksymalnie 1 litr płynów w pojemnikach do 100 ml. Dotyczy to m.in. szamponu, płynu do płukania ust, płynnych balsamów do ciała, wody, alkoholu. Jeżeli mamy cenne przedmioty to również pakujemy je do bagażu podręcznego. Zabranie jedzenia oraz elektroniki w ramach bagażu kabinowego określają linie lotnicze w zależności od trasy lotu Katowice - Sandefjord-Torp. W bagażu podręcznym nie mogą  znaleźć się rzeczy z ostrymi krawędziami, zwłaszcza takie, które mogą posłużyć za narzędzie ataku.

Kiedy zabrać w lot tylko bagaż kabinowy?

Głównie kiedy Twoja podróż do Katowice - Sandefjord-Torp nie jest długa. Kiedy podróżujesz tanimi liniami lub kiedy chcesz obniżyć koszty podróży. Warto mieć ze sobą tylko bagaż podręczny jeśli Twój lot jest przesiadkowy, bo pozwoli zaoszczędzić czas podczas odpraw lotniskowych a w Katowice - Sandefjord-Torp możesz zaopatrzyć się w niezbędne rzeczy.