X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Segovia

już od 89 zł
15 gru 22 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Hiszpania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Hiszpania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
11 gru (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
19 gru (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
11 gru (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
20 gru (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
11 gru (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
22 gru (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
11 gru (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
23 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
11 gru (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
24 gru (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Segovia

Przewodnik po lotach Katowice Segovia

Co sprawdzić przed wylotem Katowice - Segovia? Krótki poradnik dla turystów

Wybierasz się w podróż Katowice - Segovia, zanim wyruszysz warto przejrzeć kilka ważnych rzeczy i informacji, aby cała podróż przebiegła bez problemów a niespodziewane sytuacje nie zepsuły pięknych wspomnień z Katowice - Segovia. Aby Ci to ułatwić przygotowaliśmy ten niewielki informator.

Obowiązkowe dokumenty, czyli o czym nie możesz zapomnieć!

Podstawowym dokumentem uprawniającym do podróżowania poza teren naszego kraju, jest paszport. Czasem wystarczy tylko dowód osobisty lub inny dokument zawierający Twoje dane. Niezbędny jest również bilet lotniczy. Dlatego przed lotem zaleca się odpowiednio wcześniej sprawdzić ważność dokumnetów, aby uniknąć nieprzyjemnej niespodzianki w trakcie odprawy oraz czy informacje na bilecie są tożsame z dokumentem, który wykorzystałeś do zakupu lotu. W zależności od wybranej trasy Katowice - Segovia upewnij się, czy nie musisz posiadać innych dokumentów obowiązkowych do uzyskania zgody na pobyt i poruszanie się po mieście docelowym. Najczęściej mowa tu, o takich dokumentach jak wiza tranzytowa, aktualne szczepienie przeciwko chorobom zakaźnym, ubezpieczenie podróżne. Pamiętaj, że obowiązek załatwienia tych dokumentów zawsze leży w gestii podróżującego. Zasady wjazdu do poszczególnych państw opisane są na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Jeśli zamierzasz lecieć z dzieckiem dla niego również musisz mieć przy sobie obowiązkowe dokumenty, w tym zgoda drugiego rodzica, w przypadku podróży w pojedynkę. Zanim pojedziesz na lotnisko przeczytaj, o której godzinie organizator lotu przewidział odprawę biletowo-bagażową. W sytuacji odprawy na lotnisku po uzyskaniu karty pokładowej oraz kwitu bagażowego koniecznie sprawdź czy dane, które się na nich znajdują zgadzają się ze stanem faktycznym. W praktyce oznacza to, że trzeba sprawdzić poprawność imienia i nazwiska, numer lotu, kierunek docelowy, a w przypadku bagażu głównego czy na kwicie bagażowym również wszystko jest poprawne. Jeśli zdecydowałeś się na odprawę online koniecznie sprawdź czy posiadasz wszystkie, prawidłowo wydrukowane karty pokładowe i kwit bagażowy.

Tańszy lot przesiadkowy do Katowice - Segovia- o czym warto pamiętać, przy wybraniu takiej opcji?

W zależności od miejsca, w którym następuje przesiadka, czas w oczekiwaniu na przesiadkę przeznacz na zwiedzanie miasta, w którym mieści się Twoje lotnisko przesiadkowe. Pamiętaj tylko , że wyjście z lotniska w czasie przesiadki nie zawsze jest takie oczywiste. Czasem dane państwo wymaga wizy wjazdowej, tak zwanej tranzytowej, uprawniającej do przejazdu przez swój teren. Niektóre kraje nie wymagają tego dokumentu, ale ograniczają czas pobytu na lotnisku do maksymalnie 24 godzin i posiadania biletu z nazwą lotniska w Segovia. Dlatego przed wylotem warto dokładnie zapoznać się z przepisami obowiązującymi w kraju transferowym. Zasady wjazdu do poszczególnych destynacji opisane są na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ponadto zawsze sprawdzaj, czy informacje zawarte na karcie pokładowej zgadzają się z tym, co wyświetla tablica informacyjna na lotnisku. Pomoże Ci to uniknąć niemiłej niespodzianki.

Co jeszcze sprawdzić przed lotem Katowice - Segovia?

Oczywiście poza niezbędnymi formalnościami warto przeczytać regulamin przewoźnika, z usług którego korzystamy, dotyczącym przewozu bagażu, co zrobić w sytuacji,gdy Twoja torba zaginie lub zostanie uszkodzona z winy linii lotniczych lub na jaką rekompensatę liczyć w przypadku odwołania lub opóźnienia samolotu. Ponadto zanim zaczniesz pakować torbę sprawdź jakie limity wagi i wielkości określił przewoźnik w odniesieniu do bagażu podręcznego, jak również dla bagażu głównego oraz czego absolutnie nie możesz zabrać ze sobą. Jeśli na stronie przewoźnika nie będzie stosownej informacji, znajdziesz ją na stronie Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Jak już sprawdzisz wszystkie ważne informacje pozostaje tylko zatopić się w lekturze przewodnika, co warto odwiedzić, gdzie warto spróbować lokalnych specjałów kulinarnych i jakiej pogody spodziewać się na czas pobytu.

Zobacz jakie linie kursują na trasie Katowice - Segovia

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Albacete Inisheer

Tanie loty Berno Seinajoki

Tanie loty Zagrzeb Koszyce

Tanie loty Santander Karlowe Wary

Tanie loty Grosseto Reykjavik

Tanie loty Saudarkrokur Linkoping

Tanie loty Brig Porto Kheli

Tanie loty Pardubice Zabreh

Tanie loty Madryt Norfolk

Tanie loty KLM Chicago Berlin

Tanie loty Turkish Airlines Bolonia