X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Sevilla

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
07 kwi 14 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Katowice Sevilla

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Katowice Sevilla

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Katowice Sevilla

Przewodnik po lotach Katowice Sevilla

Strefa bezcłowa - wszystko, co musisz o niej wiedzieć

Nie możesz doczekać się urlopu i już dokonałeś rezerwacji na lot Katowice - Sevilla? Zagraniczna wycieczka to nie tylko okazja do odwiedzenia nieznanych krajów, ale także do… zakupów! Czym jest strefa bezcłowa na lotnisku i jakie produkty można kupić zdecydowanie taniej? Sprawdziliśmy to.

Strefa bezcłowa - tańsze zakupy

Strefa bezcłowa, zwana również wolnocłową to specjalne miejsce w porcie lotniczym realizującym loty międzynarodowe, gdzie pasażerowie czekają na przejście na pokład. Następuje to już po zdaniu bagażu rejestrowanego oraz przejściu kontroli bezpieczeństwa. Dlaczego strefa wolnocłowa to miejsce tak lubiane przez podróżnych? Sprzedawane tutaj produkty nie są obciążone opłatami celnymi, dzięki czemu można zaoszczędzić na ich zakupie nawet kilkadziesiąt procent. Wszystko zależy rzecz jasna od rodzaju artykułu, jak również obowiązujących obniżek cen.

Kosmetyki i alkohol w strefie wolnocłowej

Do najchętniej kupowanych artykułów w strefie wolnocłowej należą zapachy, artykuły kosmetyczne, trunki, książki, zabawki, oraz biżuteria. Nie ulega jednak wątpliwości, że kobiety najczęściej kupują luksusowe perfumy oraz kosmetyki renomowanych producentów. Prada, Calvin Klein, Givenchy - możliwość zdobycia wysokiej jakości produktów w niższej cenie przyciąga wiele osób, które planują lot Katowice -Sevilla. Dodatkowym walorem jest fakt, że sprzedawane kosmetyki i zapachy często są niedostępne w naszym kraju.

Na co trzeba zwrócić uwagę

Szykujesz się do lotu Katowice - Sevilla? Pamiętaj o tym, że niższe ceny obowiązują tylko turystów lecących poza teren UE. Lecisz do Brukseli, Barcelony, Lizbony lub Dublinu? Odliczenie cła nie będzie Cię dotyczyć. Na niższe stawki mogą liczyć turyści, którzy planują dalsze loty, np. egzotyczne wycieczki czy podróże do Stanów Zjednoczonych.

Sprawdź linie lotnicze latające na trasie Katowice - Sevilla: