X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Sheremetyevo

już od
13 mar 20 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Katowice Sheremetyevo

Bilety lotnicze Katowice Sheremetyevo

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Sheremetyevo

Przewodnik po lotach Katowice Sheremetyevo

Podróż  Katowice - Moscow (Sheremetyevo) ze zwierzęciem na pokładzie

Planujesz lot Katowice - Moscow (Sheremetyevo) i nie wiesz czy możesz zabrać ze sobą swojego pupila na pokład samolotu? Niżej prezentujemy warunki jakie obowiązują do przewozu pupili.

Obligatoryjna  aprobata  linii lotniczych

Transport pupila wymaga za każdym razem zgody przewoźnika. Wynika to z procedur bezpieczeństwa lotu, ponieważ na pokładzie może być tylko z góry ustalona liczba zwierząt. Nieliczne tanie linie lotnicze oraz większa część rejsowych linii lotniczych dają zgodę na transport zwierząt. W trakcie rezerwacji lotu Katowice - Moscow (Sheremetyevo) należy poinformować organizatora lotu o chęci wzięcia ze sobą zwierzęcia, tak aby linie lotnicze ustalił opłatę oraz omówił warunki transportu.

Niezbędne formalności potrzebne do przewozu zwierzęcia

Przed wyjazdem upewnij się, że masz odpowiednie dokumenty, a Twój zwierzak spełnia kryteria do odbycia podróży.

Mikroczip

Niektóre zwierzęta muszą mieć wszczepiony specjalny mikroczip a jego numer wklejony do paszportu.

Immunizacja

Koty oraz fretki muszą być zaszczepione przeciwko wściekliźnie, a termin szczepienia nie może być wcześniej niż termin wpięcia mikroczipu.

Paszport

Pupile muszą mieć paszport wydany przez lekarza weterynarii, który poświadcza ważność immunizacji przeciwko wściekliźnie.

Przewóz pupila z Katowice do Moscow (Sheremetyevo)

Najczęściej nieduże zwierzęta przewożone są na pokładzie samolotu w specjalnym pojemniku oraz miejscu. Pojemnik musi być wystarczająco duży, tak aby zwierzę mógł wstać, położyć się i ruszać się i swobodnie oddychać.

Pies przewodnik na pokładzie samolotu z Katowice do Moscow (Sheremetyevo)

Wszystkie linie lotnicze udzielają zgody na lot osób niepełnosprawnych, niedowidzących z psem opiekunem bez dodatkowych kosztów.Procedura transportu jest tożsamy, jak w sytaucji transportu innych pupili.