gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Siros

już od 79 zł
29 paź 05 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Grecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Grecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Ateny
09 lut (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Santoryn
17 lut (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
10 lut (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Santoryn
17 lut (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
11 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Santoryn
17 lut (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
12 lut (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Santoryn
13 lut (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
12 lut (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Santoryn
14 lut (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Siros

Przewodnik po lotach Katowice Siros

W czasie lotu Katowice - Syros mamy swoje prawa i obowiązki

Powinniśmy sobie zdać sprawę z faktu, że podczas przelotu Katowice - Syros tak jak i w innych sytuacjach, posiadamy określone prawa, jednak też i obowiązki. Trzeba je poznać, jeszcze zanim wsiądziemy do samolotu, tak abyśmy potrafili z nich skorzystać, ponieważ wówczas będziemy uzyskamy pewność, że taki lot przeminie nam naprawdę bez problemów.

Zapoznajmy się z wytycznymi linii lotniczych

Musimy mieć świadomość, że każda z linii lotniczych ma własny regulamin, z którym powinniśmy się poznać. Jeśli nie będziemy się do niego stosować i będziemy lekceważyć zalecenia załogi, to możemy zostać wyproszeni, albo nie wpuszczeni na lot Katowice - Syros. Dodatkowo, nie będzie nam wtenczas przysługiwać odszkodowanie.

Co jeśli samolot Katowice - Syros jest spóźniony?

Jeśli nasz samolot Katowice - Syros będzie opóźniony, albo przeniesiony na kolejny dzień, to linie lotnicze mają za zadanie zapewnienia nam pożywienia, a także hotelu w sytuacji długiego czekania. Przy samolocie anulowanym, musi nam znaleźć kolejne dogodne połączenie oraz pokryć konieczność jego rezerwacji. Ta zasada obowiązuje również wtedy, gdy decydujemy się na tanie loty Katowice - Syros, chyba że w regulaminie który otrzymaliśmy do podpisania, przewoźnik określi inaczej.

Zgubiono naszą walizkę podczas przelotu Katowice - Syros?

Jeśli został zagubiony nasz bagaż w czasie lotu Katowice - Syros to także należy nam się rekompensata. Nie jest tutaj istotne, że płaciliśmy za przelot tak niską kwotę . To do linii lotniczych będzie należało właściwe zajęcie się naszym bagażem w czasie lotu oraz to oni za niego odpowiadają. Chociaż warto zakupić ubezpieczenie od zgubionego bagażu, bo wtedy nawet wykupując tanie loty Katowice - Syros, mamy pewność, że ta kwestia będzie wyjaśniona stosunkowo szybko.

W czasie lotu Katowice - Syros mamy też obowiązki

Musimy sobie zdawać sprawę z faktu, że nie będzie istotne czy lecimy długą trasą czy może zarezerwowaliśmy tą najkrótszą . Podczas takiego przelotu będziemy mieli nie tylko prawa, ale również obowiązki. Będzie należało do nich stawienie się na czas na odprawę oraz posiadanie potrzebnych dokumentów. Bezwzględne słuchanie załogi i stosowanie się do jej próśb. Ale też stosowanie się do wytycznych, które mają tanie loty Katowice - Syros w odniesieniu do rzeczy transportowanych w naszym bagażu.

Jeśli pragniemy, aby taki przelot Katowice - Syros minął naprawdę przyjemnie. To przez cały czas musimy myśleć o tym, że posiadamy swe prawa oraz muszą być one respektowane. Lecz mamy także swoje obowiązki więc powinniśmy je wypełnić z należytym zaangażowaniem.