X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Skiathos

już od 15523 zł
23 lip 30 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Katowice Skiathos

Bilety lotnicze Katowice Skiathos

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
03 sie (sob)
Lufthansa
Skiathos
18 sie (nie)
Lufthansa
Katowice
04 sie (nie)
Lufthansa
Skiathos
18 sie (nie)
Lufthansa
Katowice
11 sie (nie)
Lufthansa
Skiathos
18 sie (nie)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Skiathos

Przewodnik po lotach Katowice Skiathos

Parking przy lotnisku - porady dla turystów

Masz w planach wyjazd na trasie Katowice - Skiathos i zastanawiasz się, co zrobić z samochodem? Bardzo dobrym pomysłem jest skorzystanie z usług miejsc parkingowych przy lotnisku. Jakie są plusy takiego rozwiązania? Sprawdź nasz poradnik.

Jak działają parkingi długoterminowe?

Polacy latają coraz chętniej, a aktualne dane potwierdzają tę tendencję - w ubiegłym roku krajowe porty lotnicze obsłużyły aż 40 mln osób. Lecisz na zagraniczne wczasy, a może na służbowy wyjazd? Nie ważne, czy wybierasz lot Katowice - Skiathos, czy decydujesz się na inną destynację, z pewnością zastanawiasz się, gdzie pozostawić auto w czasie wyjazdu. Jeśli chcesz zapewnić mu maksymalne bezpieczeństwo, sprawdź ofertę długoterminowych parkingów. Obiekty te znajdują się bardzo blisko płyty lotniska. Większość tego typu podmiotów gwarantuje również w gratisie przetransportowanie podróżnych pod płytę odlotów, dzięki czemu nie trzeba męczyć się z bagażami. Transfer realizowany jest przez komfortowe busy, a kierowcy chętnie doradzają w każdej sytuacji. Obiekty są strzeżone i gwarantują maksymalne bezpieczeństwo.

Od czego zależy opłata za postój

Jak zabukować miejsce na parkingu? W dobie powszechnego dostępu do internetu wystarczy jedynie odwiedzić na stronę www, określić datę lotu Katowice - Skiathos oraz przybliżoną datę powrotu. Warto zaznaczyć także, że opłata za postój jest z reguły uiszczana już po powrocie z wyjazdu, co sprawdza się gdy wyjazd się przedłuży. Płatność uzależniona jest od czasu postoju, jednak większość obiektów stosuje zasadę "im dłużej, tym taniej". Skorzystanie z miejsca postojowego przy porcie lotniczym sprawdza się zatem znakomicie przy dłuższych wyjazdach.