X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Katowice Skopje

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty LOT

Katowice Skopje

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze LOT Katowice Skopje

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje LOT Katowice Skopje

Przewodnik po lotach LOT Katowice Skopje

Dojazd na lotnisko

Tanie loty Katowice - Skopje linią LOT Polish Airlines kuszą coraz więcej podróżnych, który chcą eksplorować świat. Upolowałeś okazyjnie bilet i zastanawiasz się, czym dojechać na lotnisko? Podróżni mają do wyboru dojazd we własnym zakresie oraz skorzystanie z usługi transferów na lotnisko, które świadczy wielu przewoźników. Jakie są zalety obu opcji? Sprawdziliśmy to!

Dlaczego warto jechać własnym autem

Dojazd na lotnisko własnym samochodem to opcja dla osób ceniących niezależność, które chcą komfortowo dotrzeć do celu. Kupiłeś bilety na podróż Katowice - Skopje linią LOT Polish Airlines, ale zastanawiasz się co zrobić z autem? Rozwiązaniem może okazać się oferta parkingów położonych w pobliżu płyty lotniska. Parkingi są monitorowane i zapewniają maksymalne bezpieczeństwo. Opłatę za postój uiszcza się przeważnie już po powrocie z wakacji, co jest świetnym rozwiązaniem np. w przypadku anulowania lotu. Należy też podkreślić, że im dłuższy postój, tym niższa opłata za dzień, dlatego z ofert parkingów opłaca się korzystać zwłaszcza przy długoterminowych wyjazdach. Firmy zapewniające miejsce parkingowe przeważnie zapewniają komfortowy i darmowytransport bezpośrednio na płytę lotniska - zatrudniają doświadczonych kierowców.

Kiedy warto wybrać bus

Przed Tobą lot Katowice - Skopje linią LOT Polish Airlines, ale nie chcesz korzystać z własnego auta? W takiej sytuacji warto skorzystać z ofert lokalnych przewoźników, którzy oferują transport bezpośrednio na płytę. Nie musisz nosić toreb, sprawdzać map z dojazdem i wydawać majątku na benzynę - wszystkim zajmie się doświadczony kierowca. Na rynku dostępnych jest wielu przewoźników, którzy oferują dojazd z różnych miast, a klimatyzowane busy zapewniają wygodną podróż na i z portu lotniczego.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Kuopio Szeged

Tanie loty Reykholar Kozani

Tanie loty Gossau Sg Grenchen

Tanie loty Naxos Sotkamo

Tanie loty Kramfors Kuopio

Tanie loty Palma De Mallorca Olomouc

Tanie loty Debrecen Tampere

Tanie loty Korean Air Irkuck

Tanie loty Bruksela Madinah

Tanie loty Air Berlin Chicago Warszawa

Tanie loty Madryt Dublin