X
Ładowanie...

Tanie loty Eurowings Katowice Sofia

już od 549 zł
24 sty 31 sty Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Katowice Sofia

Bilety lotnicze Katowice Sofia

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
09 kwi (wto)
LOT
Sofia
15 kwi (pon)
LOT
Katowice
10 kwi (śro)
LOT
Sofia
13 kwi (sob)
LOT
Katowice
11 kwi (czw)
LOT
Sofia
15 kwi (pon)
LOT
Katowice
12 kwi (pią)
LOT
Sofia
15 kwi (pon)
LOT
Katowice
10 maj (pią)
LOT
Sofia
13 maj (pon)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Eurowings Katowice Sofia

Przewodnik po lotach Eurowings Katowice Sofia

W jaki sposób zapakować bagaż podręczny lecąc na trasie Katowice - Sofia linią Eurowings?

Nie jest istotne czy wybieramy się w daleką czy bliską podróż. Jeżeli polecimy samolotem, to ważna jest dla nas sprawa bagażu podręcznego, czyli tego który bierzemy ze sobą na pokład. Najważniejsze jest to, że ten bagaż powinien mieć ustalone wymiary oraz wagę, tak byśmy posiadali pewność, że będziemy mieli możliwość go zabrać na pokład, da się go schować do schowka i nie będziemy zmuszeni niczego z niego wykładać, ani tym bardziej płacić za nadbagaż.

Na co musimy patrzeć?

Lecąc z Katowice do Sofia musimy wiedzieć, że do bagażu podręcznego trzeba zabrać dokumenty, gotówkę oraz wszelkie wartościowe rzeczy, nawet wtedy, kiedy kupiliśmy bagaż rejestrowany. Warto wybrać torbę, w którą da się włożyć więcej rzeczy niż w walizkę, która jest sztywniejsza. Tanie loty Katowice - Sofia linią Eurowings oferują nam możliwość wzięcia na pokład jedynie jednej torby, przez to warto zdecydować się na te konieczne rzeczy/ W przypadku latania z bagażem podręcznym warto nie brać tego, co można tanio kupić na miejscu. Podczas kontroli będziemy poproszeni, aby wyjąć niektóre rzeczy, takie jak kosmetyki albo elektronikę, a więc powinniśmy je mieć na górze, aby wszystko odbyło się szybko i sprawnie.

Ciężkie rzeczy na sobie podczas lotu Katowice - Sofia linią Eurowings

Jeśli zabieramy tylko bagaż podręczny, albo pragniemy ograniczyć wagę bagażu rejestrowanego, to należy ciężkie buty czy kurtkę założyć na siebie. Nawet tanie loty Katowice - Sofia linią Eurowings nie posiadają ograniczenia co do wagi klientów, a więc nie będzie problemów, abyśmy nosili je na sobie, a równocześnie mocno zmniejszymy wagę naszego bagażu. Do przewożonych płynów wlicza się nie tylko woda, ale także kosmetyki, a łączny limit na nie to 1 litr.

Każda linia ma swoje reguły bagażowe

Organizując podróż samolotem, powinniśmy wiedzieć, że każdy przewoźnik posiada swoją politykę bagażową. Przez to trzeba zobaczyć, kto jest na interesującej nas trasie

Zazwyczaj bagaż podręczny powinien mieścić się w wymiarach 55x40x20 cm oraz wadze 5-10 kg. Szczególnie, że linie proponujące tanie loty Katowice - Sofia linią Eurowings, mają dość spore kwoty za transport bagażu rejestrowanego.

Trzeba dokładnie sprawdzić, które rzeczy mają szansę się znaleźć w bagażu podręcznym oraz jakie musi posiadać wielkości oraz masę, ponieważ wówczas zaoszczędzimy mnóstwo nerwów podczas lotu.