X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Sotkamo

już od 123 zł
18 lip 25 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Finlandia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Finlandia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
08 sie (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
22 sie (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
13 sie (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
16 sie (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Kraków
17 lip (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
24 lip (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
12 lip (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
19 lip (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Kraków
13 lip (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
20 lip (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Sotkamo

Przewodnik po lotach Katowice Sotkamo

Kobieta w ciąży w podróży Katowice -Sotkamo- wskazówki dla podróżujących ciężarnych

Jesteś w ciąży, ale planujesz lot Katowice - Sotkamo i nie wiesz czy Twój odmienny stan nie będzie przeszkodą do odbycia wyjazdu? Niżejprezentujemynajważniejsze wskazówki na temat latania samolotem w trakcie ciąży.

Który moment jest najlepszy na podróż samolotem?Przeciwwskazania do podróży oraz zalecenia lekarzy

Zwykle stan błogosławiony nie jest przeciwwskazaniem do podróżowania samolotem, niemniej jednak wszystko zależy od stanu zdrowia kobiety oraz celu podróży, bo np. na niektórych trasach Katowice -Sotkamo - są jednak istotne ograniczenia, których trzeba przestrzegać, aby uchronić przyszłą mamę przed poronieniem, np.występowanie poważnych chorób lub owadów czy długi, męczący lot.Lekarzesą zgodni, że duże ryzyko poronienia występuje w pierwszych trzech miesiącach ciąży, ze względu na gwałtowne zmiany ciśnienia w trakcie lotu. Kolejnym terminem kiedy loty nie jest rekomendowane to czas ostatnich tygodni przed rozwiązaniem. Przede wszystkim wiąże się to wysokim ryzykiem uszkodzenia płodu, przedterminowym rozwiązaniem problematycznym zapięciem pasów bezpieczeństwa przez mocno zaznaczony brzuszek. Jeśli lot nie może ulec przesunięciu należy przypomnieć, że kobieta w ostatnim trymestrze może nie być wpuszczona na pokład - (tego typu przepisy posiada większość przewoźników), a także musi posiadać zaświadczenie od ginekologa o braku przeciwwskazań do odbycia podróży.Według opinii lekarzy,najlepszym momentem na podróż jest czas do 26 tygodnia ciąży, ponieważ wtedy latanie nie jest niebezpieczne dla zdrowia rozwijającego się maluszka, a przyszła mama nie musi okazywać zaświadczeń o swoim stanie zdrowia.

Praktyczne porady, aby komfortowo odbyć lot będąc w ciąży

Jesteś w ciąży i chcesz, żeby lot Katowice -Sotkamo był jak najbardziej znośny? Jeśli przewoźnik daje możliwość wyboru miejscówki zajmij te usytuowane koło przejścia. Ułatwi Ci to korzystanie z toalety w trakcie lotu bez zbędnego przeciskania i uciskania brzucha o zagłówki foteli przed Tobą.Warto też od czasu do czasu rozprostować nogi, w miarę możliwości zmieniać pozycję, pić wodę mineralną oraz wybrać na podróż wygodną odzież. Niezwykle istotne jest prawidłowe zapięcie pasów ( dolny pas pod brzuchem, górna część nad brzuchem i poprowadzona bokiem). Jeśli sprawia Ci to problem zawsze masz prawo poprosić o pomoc obsługę samolotu lub skorzystać ze specjalnych adapterów, które możesz wypożyczyć przed podróżą.