X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Katowice Split

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
14 paź 21 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Ryanair

Katowice Split

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Ryanair Katowice Split

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Katowice Split

Przewodnik po lotach Ryanair Katowice Split

Kiedy warto kupić bagaż rejestrowany na lot Katowice - Split linią Ryanair

Nie jest istotne, czy ktoś leci pierwszy czy kolejny raz. Każdy ma ten sam problem: wziąć jedynie bagaż podręczny, czy może także bagaż rejestrowany? Trzeba się zastanowić nad tą kwestią, sprawdzić czy faktycznie musimy zabrać tak dużo rzeczy. Jeden i drugi typ bagażu posiada plusy i minusy, jednak powinniśmy sobie zdać sprawę z tego, że za bagaż będący w luku bagażowym w przypadku tanich przewoźników będziemy musieli dodatkowo zapłacić. Bagaż rejestrowany warto wybrać, gdy lecimy na długi urlop lub z całą rodziną. Pamiętaj, by bilet lotniczy z wliczonym bagażem rejestrowanym lub dokupić go dodatkowo już w czasie rezerwacji. Czasami po wystawieniu biletu niektóre linie naliczają większe opłaty bagażowe.

Na co zwrócić uwagę podczas lotu Katowice - Split linią Ryanair?

Przede wszystkim musimy przemyśleć, czy bagaż rejestrowany będzie nam faktycznie konieczny. Jeśli udajemy się w krótką podróż, to ma szansę się okazać, że spokojnie spakujemy się w bagaż podręczny. Jednak wybierając się na dłuższy wyjazd, jadąc z dziećmi, albo planując przewieźć przedmioty, których nie można wziąć na pokład, będziemy zmuszeni wykupić bagaż rejestrowany lub bilet, który ma go wliczonego w cenie. Loty Katowice - Split linią Ryanair mogą być naprawdę tanie, jednak warto się zorientować, ile bagażu chcemy zabrać i czy czekają nas ekstra dopłaty.

Przewóz bagażu w różnych liniach lotniczych

Udając się w podróż musimy poszukać tej optymalnej propozycji nie tylko co do ceny, ale i wygody. Przez to warto patrzeć na listę przewoźników na danej trasie:

W poszczególnych liniach lotniczych rozmiar oraz waga bagażu rejestrowanego nie są takie same. Dlatego w czasie kupowania lotu Katowice - Split linią Ryanair miej to na uwadze. Jeżeli nie nie musisz brać zbyt wielu rzeczy, podróżuj po prostu z bagażem podręcznym. Wbrew pozorom wiele się w nim zmieści.

O czym jeszcze musimy wiedzieć o bagażu w lotach Katowice - Split linią Ryanair?

Pakując bagaż rejestrowany, musimy pamiętać, że nie jest to odpowiednie miejsce do wożenia wartościowych przedmiotów, takich jak: dokumenty, pieniądze czy laptop. Niestety, ten bagaż może się zepsuć w czasie przelotu, albo co gorsza zagubić, przez to warto go ubezpieczyć. Warto tu wiedzieć, że rezerwując tanie loty Katowice - Split linią Ryanair i planując zabrać ze sobą dodatkowy bagaż, najlepiej zrobimy jeżeli zgłosimy go już przy nabywaniu biletu.

Trzeba wyszukiwać przeloty, na których mamy zapewnioną najkrótszą trasę bez przesiadek, gdyż wówczas istnieje mniejsza szansa, że bagaż się zagubi. Ale także plusem posiadania tego bagażu jest to, że mamy szansę zabrać więcej przedmiotów, i posiadamy puste ręce podczas przesiadki, co również sprzyja większemu komfortowi w czasie podróży.