X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Katowice Split

już od 632 zł
06 gru 13 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Split

Bilety lotnicze Polska Split

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
01 wrz (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Split
10 wrz (pią)
LOT
Warszawa
28 kwi (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Split
01 maj (sob)
LOT
Warszawa
18 lip (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Split
03 sie (wto)
LOT
Warszawa
25 lip (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Split
07 sie (sob)
LOT
Warszawa
28 kwi (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Split
02 maj (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje WizzAir Katowice Split

Przewodnik po lotach WizzAir Katowice Split

Czy nieletni mogą samotnie latać Katowice - Split

Czy niepełnoletni mogą samotnie lecieć Katowice - Split linią Wizz Air

Szczególnie ważne będzie abyśmy odpowiednio przyszykowali się na wycieczkę, jeśli będziemy podróżować wspólnie z potomstwem. Warto wtedy zobaczyć, kto dokładnie lata na interesującej nas trasie, jak również sprawdzić godziny przelotu. Kiedy więcej będziemy wiedzieć jak prezentują się tanie loty Katowice - Split linią Wizz Air z dzieckiem, tym łatwiej możemy się przygotować do wyjazdu.

Czy będzie rozróżnienie wiekowe?

Powinniśmy mieć świadomość, że dziecko do dwóch lat podróżuje na rękach rodzica i nie należy się mu bagaż na trasie Katowice - Split linią Wizz Air. Następnie pociecha mająca 2-12 lat ma swój fotel w samolocie, a więc tanie loty Katowice - Split linią Wizz Air zezwalają na wzięcie takiego samego bagażu jak rodzicom. Takie dzieci mamy prawo też puścić same, ale należy to zgłosić przy zamawianiu lotu Katowice - Split linią Wizz Air, bo może, obowiązkowe będą kolejne opłaty. Wówczas takim dzieciaczkiem będą zajmować się pracownicy lotniska, zapewniając chociażby w samolocie kolejną hostessę. Dzieci w okresie 12-18 lat mogą liczyć na wsparcie w przewozie, odbiorze bagażu oraz podobnych kwestiach.

Patrzmy na kwotę biletu Katowice - Split linią Wizz Air

Jeżeli lecimy z potomstwem, które potrzebuje całego biletu, to trzeba sprawdzić oferty różnych przelotów. Jeżeli mamy szansę troszkę zaoszczędzić, to trzeba to wykorzystać. Ale powinniśmy się spodziewać, że wybierając tanie loty Katowice - Split linią Wizz Air, będziemy musieli sami zatroszczyć się o zabawki dla dziecka, żeby się nie znudziło, ponieważ na pokładzie mogą nie mieć jakichś książeczek.

Informacje przy zakupie

Wybierając tanie loty Katowice - Split linią Wizz Air musimy zapamiętać, aby wiadomość o wieku potomstwa podać już podczas zamawiania przelotu. W dodatku należy też powiadomić o zabraniu składanego wózka czy odpowiedniego fotelika, one będą musiały być schowane z bagażem rejestrowanym. Im więcej linie lotnicze będą wiedzieli o nas, tym lepiej mogą przygotować daną podróż.

Latanie z potomstwem nie musi okazać się męczące oraz stresujące. Wystarczy jedynie, że całość odpowiednio zorganizujemy oraz zobaczymy prędzej, co powinniśmy zrobić, by tanie loty Katowice - Split linią Wizz Airmogły się odpowiednio przygotować do naszej obecności na pokładzie.

Jakie jest zróżnicowanie wiekowe?

Powinniśmy mieć świadomość, że potomstwo do dwóch lat lata na kolanach opiekuna oraz nie należy się mu bagaż podczas lotu Katowice - Split. Następnie pociecha mająca 2-12 lat posiada swój fotel na pokładzie, a więc tanie loty Katowice - Split zezwalają na wzięcie identycznego bagażu jak osobie dorosłej. Takie dzieci możemy również puścić bez opiekuna, jednak należy to zgłosić przy rezerwacji biletu Katowice - Split, bo może, obowiązkowe okażą się kolejne opłaty. Wówczas danym dzieciaczkiem będą zajmować się pracujący na lotnisku, zapewniając np. w samolocie dodatkową hostessę. Dzieci w wieku 12-18 lat mają szansę nastawić się na wsparcie w przewozie, odebraniu bagażu i tym podobnych kwestiach.

Spójrzmy na cenę biletu Katowice - Split

Jeśli polecimy z dzieckiem, które potrzebuje pełnego biletu, to trzeba porównać ceny różnych lotów . Jeżeli możemy trochę zaoszczędzić, to trzeba to zastosować. Nie mniej musimy się spodziewać, że zamawiając tanie loty Katowice - Split, będziemy musieli samodzielnie zatroszczyć się o przedmioty dla dziecka, żeby się nie nudziło, bo w samolocie nie muszą posiadać żadnych zabawek.

Informacje podczas zakupie

Kupując tanie loty Katowice - Split powinniśmy zapamiętać, żeby wiadomość o wieku dziecka wpisać już przy zamawianiu przelotu. W dodatku należy też powiadomić o zabraniu składanego wózka czy przenośnego fotelika, one będą schowane w luku bagażowym. Jeśli więcej przewoźnicy wiedzą o nas, tym lepiej mogą przygotować daną wyprawę.

Latanie z potomstwem nie musi okazać się męczące oraz stresujące. Wystarczy tylko, że wszystko właściwie zorganizujemy i zobaczymy wcześniej, co powinniśmy wykonać, aby tanie loty Katowice - Splitmogły się dobrze przygotować do naszego pobytu na pokładzie.