X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Sundsvall

już od 1490 zł
28 maj 04 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Sundsvall

Bilety lotnicze Polska Sundsvall

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
30 maj (czw)
SAS
Sundsvall
04 cze (wto)
SAS
Gdańsk
30 maj (czw)
SAS
Sundsvall
03 cze (pon)
SAS
Gdańsk
30 maj (czw)
SAS
Sundsvall
31 maj (pią)
SAS
Gdańsk
30 maj (czw)
SAS
Sundsvall
02 cze (nie)
SAS
Gdańsk
28 maj (wto)
LOT
Sundsvall
03 cze (pon)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Sundsvall

Przewodnik po lotach Katowice Sundsvall

Zniszczenie lub zagubienie bagażu rejestrowanego w samolocie

Zdecydowanie to jest wielka obawa wszystkich podróżnych – co się stanie, jeżeli ich bagaż zostanie uszkodzony lub po prostu zostanie zgubiony? Spokojnie, linie lotnicze są do tego przygotowane. Sprawdź, co zrobić, gdy twój bagaż po prostu nie przyjedzie do ciebie na karuzeli.

Zniszczenie bagażu

W tanich lotach Katowice - Sundsvall najczęściej bierze się wyłącznie bagaż podręczny, więc możesz go kontrolować. Jeśli samemu zniszczysz zawartość bagażu, nie możesz wnosić o wypłacenie odszkodowania. W przypadku bagażu rejestrowanego, zniszczonego w luku bagażowym jest już nieco inaczej.

Kiedy dostrzeżesz zniszenie bagażu, trzeba zgłosić to na lotnisku lub w będącym najbliżej punkcie obsługi klienta linii lotniczysz. I tanie loty Katowice - Sundsvall, i standardowe linie są zobowiązane do zwrotu pieniędzy za zniszczenia. Maksymalny zwrot to 1100 Euro. Jednakże wypłacona kwota będzie znacznie niższa, jeśli bagaż został źle zapakowany.

Jeśli bagaż jest opóźniony w tanich lotach Katowice - Sundsvall

Zgubienie przez przewoźników bagażu rejestrowanego jest rzadkim przypadkiem, jednak – czasami się zdarza. W takiej sytuacji także możesz liczyć na odszkodowanie. Dodatkowo, możesz liczyć na zwrócone koszty, które trzeba ponieść przy zakupach zastępczych, podczas czekania na przybycie twojego bagażu. Na złożenie wniosku masz 21 dni.

Czasem może zdarzyć się także, że bagaż zaginie i niestety możesz utracić wszystkie swoje rzeczy. Takie zdarzenia zdarzają się rzadko, jednakże w wyniku tego trzeba dokupić dodatkową polisę. Ubezpieczenie tego rodzaju należy wykupić na długo przed wylotem, najwygodniej podczas rezerwowania biletów. Osłona bagażu jest typową częścią polisy turystycznej. Rzecz jasna ma moc zarówno w tanich lotach Katowice - Sundsvall, jak i standardowych liniach lotniczych.

Przewoźnicy

Koniecznie sprawdź, którzy przewoźnicy obsługują trasę Katowice - Sundsvall

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Fiumicino Hirtshals

Tanie loty Ischia San Giovanni Rotondo

Tanie loty Saint Etienne Stambuł

Tanie loty Satu Mare Zagrzeb

Tanie loty Kluż-Napoka La Coruna

Tanie loty Kardla Liepaja

Tanie loty Murcia Inisheer

Tanie loty Rousse Limnos

Tanie loty Tyrgowiszte Galloway

Tanie loty Eurowings wylot z: Heathrow Arpt

Tanie loty Pristina La Chaux-De-Fonds