Bilety lotnicze Szczecin
ceny od 846 zł

*Całkowita cena lotu w dwie strony

Promocje biletów lotniczych Katowice Szczecin


   Zapisujemy liczbę pasażerów...

   Zapisujemy liczbę pasażerów...

Prosimy wybrać liczbę pasażerów!

846.32 PLN x Dorośli = PLN
846.32 PLN x Dzieci (2-12) = PLN
846.32 PLN x Niemowlęta (<2) = PLN
Razem PLN
Więcej pasażerów
846 *
Wylot Środa 11-06-2014 Czwartek 12-06-2014 Szczegóły    

LOT
14:55 Katowice
08:40 Szczecin
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 17h 45m
Powrót Niedziela 29-06-2014 Poniedziałek 30-06-2014 Szczegóły    

LOT
21:00 Szczecin
14:30 Katowice
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 17h 30m

Prosimy wybrać liczbę pasażerów!

846.32 PLN x Dorośli = PLN
846.32 PLN x Dzieci (2-12) = PLN
846.32 PLN x Niemowlęta (<2) = PLN
Razem PLN
Więcej pasażerów
846 *
Wylot Czwartek 12-06-2014 Szczegóły    

LOT
14:55 Katowice
20:35 Szczecin
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 5h 40m
Powrót Niedziela 29-06-2014 Poniedziałek 30-06-2014 Szczegóły    

LOT
21:00 Szczecin
14:30 Katowice
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 17h 30m

Prosimy wybrać liczbę pasażerów!

846.32 PLN x Dorośli = PLN
846.32 PLN x Dzieci (2-12) = PLN
846.32 PLN x Niemowlęta (<2) = PLN
Razem PLN
Więcej pasażerów
846 *
Wylot Poniedziałek 16-06-2014 Szczegóły    

LOT
14:55 Katowice
20:35 Szczecin
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 5h 40m
Powrót Czwartek 03-07-2014 Szczegóły    

LOT
09:05 Szczecin
14:30 Katowice
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 5h 25m
* Cena promocyjna nie jest gwarantowana i może ulec zmianie. Cena nie zawiera opłaty transakcyjnej o wartości od 39zł do 119zł (zależnie od ceny biletu i trasy), która będzie widoczna w wynikach wyszukiwania.

Przewodnik po lotach Katowice Szczecin

Loty Katowice-Szczecin - sprawdź ofertę najtańszych połączeń na FRU.PL! Jeśli planujesz podróż z Katowic do Szczecina należy rozpocząć od wyszukania tanich lotów na trasie do Szczecina. Zestaw możliwości tanich lotów każdej z linii oraz rezerwuj najbardziej dogodny lot Katowice-Szczecin.

Szukaj lotów z wyprzedzeniem minimum 2 miesięcy oraz rezerwuj lot w najlepszej cenie z Katowic do Szczecina. Gdy celem jest mieć szansę na okazyjne podróże samolotem Katowice-Szczecin przetestuj wyniki wyszukiwarki połączeń lotniczych FRU.PL! Wpisz lub wybierz miejsce z którego lecisz i cel podróży , wprowadź w kalendarzu kiedy chcesz wylecieć i wrócić po czym kliknij Szukaj. Zobacz najlepsze spośród dostępnych lotów i załóż rezerwację tanich lotów do Szczecina.

Loty z Katowic do Szczecina proponują linie:

Przelot w jedną stronę potrwa najkrócej 5h 35min. Podejmując decyzję wyboru linii do Szczecina możesz wziąć pod uwagę cenę i długość lotu. Najtańsze loty Polska-Polska powinno się rezerwować już od 846 zł. Planuj podróże razem z FRU.PL!

Rekomendujemy jeszcze posprawdzać warte uwagi możliwości na bilety z Katowic lub tanie loty do Szczecina ze wszystkich miast w kraju. Często można zobaczyć tam promocyjne bilety lotnicze przewoźników pokazujące atrakcyjne taryfy podróży samolotem do tych destynacji.

Z Katowic warto jest podróżować także do:

Do Szczecina zarezerwujesz loty też z:

Nasza strona www.fru.pl posiada w ofercie także ubezpieczenie dla podróżujących m.in. do kraju: Polska . Posiadamy również weekendowe wyjazdy za pomocą których możesz kupić nie jedynie bilet na samolot , lecz dodatkowo pobyt w hotelu. Kupując razem zaoszczędzisz.

Promocje lotów Katowice Szczecin

z Katowice (28 Lip-01 Sie) 846 zł
z Katowice (24 Lip-28 Lip) 846 zł
z Katowice (28 Lip-31 Lip) 846 zł
z Katowice (11 Cze-29 Cze) 846 zł
z Katowice (12 Cze-29 Cze) 846 zł
z Katowice (16 Cze-03 Lip) 846 zł

Hotele - Szczecin

Hotele - Szczecin Rezerwuj

Wynajmij samochód - Szczecin

Wynajmij samochód - Szczecin Sprawdź

Gwarancja
najniższej ceny


albo zwrot różnicy w cenie + 50 zł zniżki!

Czytaj więcej

Dlaczego FRU.PL?

  • Porównaj loty wszystkich linii lotniczych

Na FRU.PL sprawdzisz i porównasz najtańsze oferty lotów wszystkich linii lotniczych, także tanich linii lotniczych. W naszej ofercie jest ponad 600 tradycyjnych linii oraz 130 tanich linii.

  • Wygodne płatności: kartą, przelewem, gotówką

Szukając lotu wybierz najbardziej dogodną dla siebie metodę płatności. Rezerwuj teraz - płać później! Zabezpiecz rezerwacją najlepszą cenę lotu, a potem opłać przelot wygodnie: kartą kredytową, przelewem tradycyjnym lub online, bądź wpłać gotówkę w biurze FRU.PL lub siedzibie banków: PKO, Pekao S.A., Alior Bank.

  • Najlepsza obsługa klienta

Na każdym kroku planowania podróży, Centrum Rezerwacji FRU.PL służy poradą i pomocą. Wszyscy nasi Konsultanci to eksperci w planowaniu podróży i wyszukiwaniu najtańszych lotów spośród wszystkich dostępnych na rynku opcji. Gwarantujemy miłe doświadczenia i doskonałą obsługę. Sprawdź nas!

Centrum Rezerwacji czynne 7 dni w tygodniu, w godzinach Pon-Pt 8:00-21:00, Sob-Nd 10:00-17:00.

© FRU.PL Wszelkie prawa zastrzeżone
FRU.PL – rezerwacja biletów lotniczych w programie innowacyjna gospodarka FRU.PL – rezerwacja biletów lotniczych w programie innowacyjna gospodarka

Polityka ochrony prywatności FRU.PL zapewnia użytkownikom bezpieczeństwo danych osobowych oraz ich przetwarzanie zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. Stosowane przez FRU.PL najwyższe poziomy zabezpieczeń transmisji informacji chronią dane osobowe przed nieuprawnionym dostępem osób trzecich. Więcej informacji o polityce prywatności i ochronie danych Więcej informacji o polityce prywatności i ochronie danych.

DeloitteFRU.PL zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych. Obsługa kart kredytowych realizowana jest we współpracy z zaufanymi partnerami, gwarantującymi bezpieczeństwo płatności. Więcej informacji o bezpieczeństwie zakupu.


×

Dołącz do Klubu FRUwacza
i odbierz zniżkę 30 zł na lot! (jesteś już zapisany?)

Skorzystaj »
Podany e-mail jest błędny. Spróbuj jeszcze raz

Dołącz do nas, a na Twój adres e-mail wyślemy kupon zniżkowy o wartości 30 zł na lot.

  • Zniżka 30 zł na loty!
  • Oferty tylko dla Klubowiczów
  • Promocyjne loty na Twój e-mail