X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Sztokholm

już od

30 lip 06 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Katowice Sztokholm

Bilety lotnicze Katowice Sztokholm

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Sztokholm

Przewodnik po lotach Katowice Sztokholm

Czego nie można przewozić w bagażu kabinowym- poradnik dla turystów

Jeśli wybierasz się w podróż Katowice - Sztokholm samolotem i zamierzasz zabrać ze sobą tylko bagaż podręczny przeczytaj, co możesz a czego nie możesz zabrać ze sobą na pokład samolotu. W związku z rosnącym zagrożeniem terrorystycznym linie lotnicze zdecydowały się wprowadzić zakazy w przewozie przedmiotów, które związane są z bezpieczeństwem pasażerów i obowiązują na lotniskach na całym świecie. Dlatego zanim spakujesz torbę na lot Katowice - Sztokholm poświęć odrobinę czasu na zapoznanie się z obowiązującymi zasadami.

Spis artykułów zabronionych, czyli czego nie możesz wnieść na pokład samolotu

Odgórne ustalenia wszystkich linii lotniczych w opraciu o wytyczne organów administracyjnych, określają jakiego rodzaju rzeczy są absolutnie zabronione. Przede wszystkim należą do nich narzędzia, które mogą mogą zostać użyte do pozbawienia życia i zdrowia podróżnych i wszystkich pracowników obsługujących loty, a więc broń z wystającym ostrzem, palna, a także śrut. Ponadto zakazuje się przewozu zabawek przypominających broń, a także scyzoryków. Wyjątek stanowi broń sportowa o ile linie lotnicze nie zakazuje jej transportu, a sama broń spełnia wymogi bezpieczeństwa. Niemniej jednak musi być zgłoszona u przewoźnika przed wyjazdem, odpowiednio spakowana i nadana jako bagaż sportowy rejestrowany. Warunki jakie taka sztuka broni musi spełnić, sprawdzisz na stronie linii lotniczych lub Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Kolejną kategorią są wybrane akcesoria kosmetyczne i lecznicze. Mowa tu głównie o żyletkach, pilniczkach do paznokci, a także strzykawkach z igłą. Niedozwolone jest również zabieranie na pokład substancji łatwopalnych czy pirotechnicznych, takich jak petardy, gaz, płyny na bazie alkoholu lub amoniaku. Przed Tobą podróż lotem Katowice -Sztokholm i zamierzasz zabrać ze sobą coś nie wymienionego w regulaminie, zalecamy skontaktować się z biurem obsługi linii lotniczej obsługującej Twój lot w celu ustalenia warunków transportu, kosztu lub ewentualnej odmowy, aby uniknąć nieprzyjemności na lotnisku w dniu wyjazdu. Na pokład samolotu nie można też wnosić określonych substancji toksycznych, takich jak sprężone gazy czy substancje żrące. Pamiętaj, że operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać wypakowania z bagażu podręcznego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość. Ograniczenia dotyczą również limitu na przewóz płynów. W bagażu podręcznym możesz jednorazowo przewieźć 1 litr płynów rozlanych do pojemników o pojemności 100 ml.

Wyjątki w przewozie, jakie uwzględniliprzewoźnicy.

Co w przypadku, gdy osoby planujące lot Katowice - Sztokholm muszą mieć przy sobie środki medyczne lub inne akcesoria medyczne? Najczęściej przewoźnicy nie zabraniają ich przewozu, jednak należy je przewozić w bagażu rejestrowanym. Szczególny przypadek stanowią środki lecznicze na choroby przewlekłe, które są potrzebne turyście podczas lotu. Należą do nich między innymi środki na receptę, środki ogólnodostępne - płyny i żele, krople do oczu, spray do nosa, roztwór soli fizjologicznej, jak również glukometr.

Sprawdź linie lotnicze kursujące na trasie Katowice - Sztokholm: