X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Tarragona

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
07 gru 14 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Katowice Tarragona

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Katowice Tarragona

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Tarragona

Przewodnik po lotach Katowice Tarragona

Palacz w kabinie samolotu podczas lotu Katowice - Tarragona

Palenie jest nałogiem, który ciężko pokonać, przez co palaczom niełatwo przyjąć do wiadomości długi lot samolotem bez sposobności do puszczania maleńkiego dymka. Niestety przepisy mające na celu ochronę innych pasażerów, jak chociażby najmłodszych oraz ciężarnych, nie zezwalają na użytkowanie papierosów. Musimy o tym pamiętać, kupując bilet na tanie loty Katowice - Tarragona i przygotowując wakacyjną walizkę.

Palenie zakazane

Jeszcze 20-30 lat temu palący w samolotach nikogo nie dziwili, ale to były czasy, gdy do spraw zdrowotnych wiążących się z użytkowaniem produktów tytoniowych nie przykładano tak dużej wagi. Dziś jest zupełnie inaczej i palenie w samolocie jest surowo zabronione, zatem jeżeli palimy i planujemy podróż samolotem, powinniśmy liczyć się z przymusowym odpoczynkiem od papierosa na okres lotu Katowice - Tarragona. Nie ma tu znaczenia czy wybieramy tanie loty Katowice - Tarragona, czy podróże rejsowymi przewoźnikami – zasady wszędzie będą równie restrykcyjne. Co ważne: zakaz palenia dotyczy zarówno zwyczajnych papierosów, jak i fajki czy coraz powszechniejszych e-papierosów.

Fotele i łazienka – w każdym miejscu jest to zakazane!

Podróżnym czasami zdaje się, że podczas lotu Katowice - Tarragona mogą schować się do łazienki na malutkiego dymka, bo nikt tego nie dostrzeże. To naturalnie niemożliwe, gdyż w pokładowych łazienkach znajdują się wykrywacze dymu. Lepiej nie próbować obejść przepisów, gdyż może się to zakończyć nie tylko napomnieniem, ale i karą finansową. Przy locie samolotem przydatne mogą być gumy i inne środki zmniejszające chęć palenia. Jeżeli boimy się, że nie wytrzymamy długiego lotu, wybierajmy wariant podróży z przesiadkami. Wcale nie musi to być droższe: można przecież zdecydować się na loty łączone ze Smart Connection. Na stronie FRU.pl sprawdzimy nie tylko, który bilet jest najtańszy , lecz także jak długo trwa rejs z poszczególnymi liniami .

Przewozimy papierosy podczas rejsu Katowice - Tarragona

Jeśli wybieramy tanie loty Katowice - Tarragona i planujemy wakacje, z pewnością zechcemy wziąć ze sobą swoje papierosy, by nie kupować ich w miejscu docelowym. Szczególnie, że w niektórych krajach są one naprawdę drogie, a nie zawsze nam zasmakują. Nim spakujemy wakacyjne bagaże, zaznajommy się z regulacjami celnymi wiążącymi się z przewozem produktów tytoniowych. W wypadku wkładów do e-papierosów musimy jeszcze pamiętać o limicie dotyczącym przewożenia płynów w walizce podręcznej.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Enontekio Sala

Tanie loty Davos Karlstad

Tanie loty Grimsey Rota

Tanie loty Appenzell Portoroz

Tanie loty Oradea Viborg

Tanie loty Naxos Ceuta

Tanie loty Hamburg Vitoria

Tanie loty Skovde Seinajoki

Tanie loty Kefalinia Sztokholm

Tanie loty Daugavpils Ylivieska

Tanie loty Rota Karlstad