X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Katowice Tbilisi

już od 871 zł
23 lip 30 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty LOT

Katowice Tbilisi

Bilety lotnicze LOT Katowice Tbilisi

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
09 paź (śro)
LOT
Tbilisi
17 paź (czw)
LOT
Katowice
04 cze (czw)
LOT
Tbilisi
16 cze (wto)
LOT
Katowice
08 cze (pon)
LOT
Tbilisi
16 cze (wto)
LOT
Katowice
09 paź (śro)
LOT
Tbilisi
15 paź (wto)
LOT
Katowice
05 cze (pią)
LOT
Tbilisi
16 cze (wto)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje LOT Katowice Tbilisi

Przewodnik po lotach LOT Katowice Tbilisi

Czy można zabrać tabletki na przelot Katowice - Tbilisi linią LOT Polish Airlines

Jeśli posiadaliśmy wcześniej możliwość korzystać z oferty linii lotniczych Katowice - Tbilisi linią LOT Polish Airlines, to bez wątpienia orientujemy się, jak należy spakować walizkę. Ale co, kiedy teraz musimy przewieźć ze sobą medykamenty? Wiemy, w jaki sposób to działa, które medykamenty możemy ze sobą wziąć i czy możemy je trzymać w bagażu podręcznym? Musimy sprawdzić tą sprawę, tak żebyśmy mieli świadomość, że przelot Katowice - Tbilisi linią LOT Polish Airlines minie nam spokojnie oraz bez niepotrzebnych nerwów.

Medykamenty w walizce podręcznej w czasie podróży Katowice - Tbilisi linią LOT Polish Airlines.

Przede wszystkim warto wiedzieć, że jeśli zarezerwowaliśmy wejściówkę na tanie loty Katowice - Tbilisi linią LOT Polish Airlines, to podobnie jak podczas lotów regularnych, medykamenty mamy możliwość posiadać w walizce podręcznej. Rzecz jasna musimy powiadomić o ich obecności podczas kontroli osobistej, ale warto je trzymać w oddzielnej torebce. Wówczas sprawdzanie przebiegnie sprawniej, więc będziemy mogli w końcu wykorzystać nasz najtańszy bilet na lot. Działanie jest takie, że przewozić możemy leki ogólnodostępne, które są udostępnione dla każdego i takie na receptę. Przy tych drugich, powinniśmy posiadać zaświadczenie od doktora, ponieważ może się przydać w celu weryfikacji medykamentów.

Czy będzie limit na ich liczbę?

W przypadku leków w płynie, nie będzie ograniczenia na ich ilość. To znaczy, że możemy wziąć ze sobą syrop większy niż 100 ml. Nie mniej, powinniśmy brać tylko taką ilość leków, jaka będzie nam rzeczywiście niezbędna w czasie wycieczki. Tanie loty Katowice - Tbilisi linią LOT Polish Airlines zezwalają również na wniesienie na pokład małych, spakowanych igieł, pod warunkiem, że jakiś medykament jest podawany podskórnie, jednak ich posiadanie również warto natychmiast przedstawić podczas kontroli. Ale, nawet jeśli wyszukaliśmy najkrótszy przelot, to i tak mamy prawo mieć ze sobą potrzebne środki przepisane na receptę, jak też krople do oczu albo płyn do dezynfekcji, jeśli będzie miał mniej niż 70% alkoholu.

Jeżeli sprawdzimy warunki odnośnie do wiezienia leków, to będziemy wiedzieć, że mamy szansę także posiadać w samolocie sprzęt medyczny. Jednak trzeba spytać w liniach lotniczych

w jaki sposób to się odbędzie z transportem tego typu urządzeń jak zasobnik z tlenem albo defibrylator, ponieważ może się okazać, że muszą znajdować się w luku bagażowym. Nie mniej wiedza, że możemy zabrać ze sobą medykamenty i potrzebny sprzęt medyczny, da nam możliwość wreszcie bez problemów skorzystać z propozycji, którą mają dla wszystkich klientów tanie loty Katowice - Tbilisi linią LOT Polish Airlines.