gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Tegel Arpt

już od 561 zł
27 sie 03 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Katowice Tegel Arpt

Bilety lotnicze Katowice Tegel Arpt

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
25 sie (sob)
LOT
Berlin
03 wrz (pon)
LOT
Katowice
27 sie (pon)
LOT
Berlin
03 wrz (pon)
LOT
Katowice
28 sie (wto)
LOT
Berlin
03 wrz (pon)
LOT
Katowice
04 wrz (wto)
LOT
Berlin
11 wrz (wto)
LOT
Katowice
28 wrz (pią)
LOT
Berlin
30 wrz (nie)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Tegel Arpt

Przewodnik po lotach Katowice Tegel Arpt

Pierwszy lot samolotem – czego możesz się spodziewać

To, co najbardziej budzi obawy osoby, które pierwszy raz lecą samolotem, to wcale nie przelot, ale samo odprawa i poruszanie się po lotnisku. Tłok, hałas, nowa sytuacja – to jest na pewno stresujące przeżycie. Podpowiadamy, czego można się spodziewać podczas pierwszego lotu i jak się do tego przygotować.

Kilka zasad odprawy

Odprawa nie jest taka stresująca. Najważniejsze jest, by zabrać ze sobą potrzebne dokumenty. Kiedy latasz na terenie Unii Europejskiej, konieczny jest tylko dowód osobisty. Wszystkie linie, także tanie loty Katowice - Berlin (Tegel Airport), obsługują bilety w formie elektronicznej. Nie musisz nic drukować, potrzebujesz tylko numer potwierdzenia rezerwacji.

W czasie odprawy obsługa sprawdzi zabrany plecak, twoje dokumenty i w końcu ty sam. Obsługa lotniska ma prawo do poproszenia cię o ściągnięcie paska do spodni i butów. Wpakuj do kosza umieszczonego na taśmie wszelkie drobiazgi, które nosisz w kieszeniach, włóż tam również torbę, płaszcz czy szalik.

Sposób zapakowania bagażu do tanich lotów Katowice - Berlin (Tegel Airport)

Tanie loty z reguły dają ci wziąć wyłącznie bagaż podręczny. Nie musisz się obawiać – jest on wystarczająco pakowny, że na pewno się do niego pomieścisz. Jednak trzeba każdą rzecz rozważyć tak, by bagaż szybko przeszedł kontrolę, a złożona wieża mocno zrolowanych bluzek nie została zniszczona.

Na szczycie zapakuj potrzebne dokumenty – w końcu będziesz musiał je okazać w czasie kontroli. Postaraj się by na górze znalazła się także kosmetyczka ze wszelkimi płynami. Specyfiki powinny być przelane do drogeryjnych buteleczek z plastiku. Na wierzchu torby trzeba włożyć także butelki z napojami. Jeżeli obsługa samolotu nie pozwoli ci czegoś zabrać, nie będziesz musiał rujnować sumiennie upakowanego bagażu. Aby się przed tym uchronić, przed wylotem sprawdź, jakie rzeczy można wziąć na pokład w tanich lotach Katowice - Berlin (Tegel Airport).